Ürün Filtresi
Kelime Arama Filtresi
 
İşletim Sistemi Versiyonu
Çift Sim Kart Desteği
Mobil Bağlantı Hızı
Batarya Kapasitesi
Dahili Hafıza
Arka Kamera Çözünürlüğü
Ekran Boyutu
RAM Kapasitesi
Ön Kamera Çözünürlüğü
Arttırılabilir Hafıza
Model
Özel Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
iphone 11HuaweiSamsungcep kask
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Cep telefonu modelleri ve en ucuz akıllı cep telefonu fiyatları

Apple iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi telefon fiyatları en yeni cep telefonu modelleri ayrıca taksitli telefon satışı İstanbul Bilişim'de

298 adet ürün listelendi.
298 adet ürün listelendi.

Cep Telefonu Markaları Ucuz Fiyatlı Modelleri:

Günümüzde cep telefonu sadece bir iletişim aracı değil, aynı zamanda bilgisayar olarak kullanılmaktadır. Bu nedenle cep telefonu alırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Pek çok kişi bir telefon almadan önce boyutuna karar verir ve almayı düşündüğü boyutun da en hafifini tercih eder. Sürekli yanınızda taşıyacağınız için ağırlık çok önemlidir. Uygulamaları çok kullanıyor ve oyunlarla çok takılıyorsanız ekranı büyük bir akıllı telefon seçmenizde fayda var. Bir diğer özellik batarya. Bu konu da seçim yapma şansınız pek yok. Neredeyse tüm akıllı telefonların kronik sıkıntısı pilinin çabuk tükenmesidir. Bunun ana nedeni uygulamaların ve oyunların sürekli kullanılmasıdır. Neredeyse her gün şarj etmek zorunda kaldığımız akıllı cep telefonları için powerbank yani mobil şarj cihazı piyasası oluşmuştur. Cep telefonu fiyatlarını en çok etkileyen özelliklerin başında işlemci gelir. Buna paralel cep telefonunun ramine de dikkat etmeniz gerekir. Cep telefonlarının ilk çıktığı yıllarda büyük ve ağır iken sonraki zamanlarda giderek küçülmüştür. Akıllı telefonlara geçildikten sonra telefonlar yeniden büyümeye ve ekranları genişlemeye başlamıştır. Eğer çok fazla uygulama indiriyor ve fotoğraf ile video çekimleri yapıyorsanız hafızası büyük bir telefon almalısınız. Veya cep telefonunuza uygun micro sd kart hafıza kartı almalısınız. Ekran çözünürlüğünün yanında kamera kalitesi de çok önemlidir. Fotoğraf ve video çekimlerinde kameranın kalitesinin yüksek olması gerekmektedir. Flash ışınının da kalitesine dikkat etmelisiniz. Son zamanlarda 4G yada 4,5G desteği olan telefonlar tercih edilmeye başlanmıştır. Pek çok ülkede kullanılan 4G LTE ülkemizde de kullanılmaya başlanmıştır. 4G ye dördüncü nesil kablosuz telefon teknolojisi diyebiliriz. Bağlantı hızı 100 Mpbs, wi-fi ağlarında ise 1Gbps şeklindedir. Tüm 4.5G uyumlu akıllı cep telefonlarını web sitemizden bulabilirsiniz.Cep telefonlarında Android, iOS ve Windows Phone gibi işletim sistemleri kullanılmaktadır. Dünyada en çok kullanılan Android Google tarafından geliştirilmektedir. Android Linux tabanlı bir yazılımdır. Google Play Store isimli mağazasından da uygulamalar indirilebilmektedir. Uygulama arşivi en geniş mağazadır. Play Store daki uygulamaların büyük çoğunluğu ücretsizdir. Açık kaynak kodlu olması bir dezavantaj olmasından dolayı pek çok kullanıcı bu sebeple iOS u tercih etmektedir. iOS Apple’ın geliştirdiği bir işletim sistemi olup kaynak kodu kapalıdır. Bu işledim sistemi sadece Apple markasında kullanılır ve başka hiçbir markada bulamazsınız. AppStore isimli mağazadan dilediğiniz uygulamalara erişebilirsiniz. Aradığınız uygulamaların alternatifleri son zamanlarda artmıştır. En büyük dezavantajjı dışarıdan uygulama yükleyemezsiniz. Güvenlik konusunda ise iOS un eline kimse su dökemez! Windows Phone, Microsoft tarafından geliştirilmiş Windows Mobile da kullanılan bir işletim sistemidir. Ancak dünyadaki pazar payı %3 civarındadır. Bu alanda pazar lideri Android’dir.

Dünyada en çok satılan Apple iPhone cep telefonudur. İkinci sırada Samsung cep telefonu, ardından da Huawei cep telefonu gelmektedir. Global pazarda Sony cep telefonu markasını ilk 5 te görmek mümkün değil. Ülkemizde General Mobile, Xiaomi, HTC, Lenovo, Asus ve LG gibi cep telefonu markaları da satılmaktadır. Yerli markalardan Vestel cep telefonu ve Casper cep telefonu modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Cep Telefonu Alırken
; herhangi bir modele karar verirken o model hakkında kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar karar vermenizi sağlayacaktır. Cep telefonu modelini almış kullanmış diğer insanların tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Siz de başka insanlara yardımcı olma adına sayfamızdaki modellere yorum yazabilirsiniz.   

Cep telefonları ile birlikte ekran camının oluşabilecek darbelere veya çizilmelere karşı dayanıklılığını arttırıcı bir takım ekran filmleri vardır. Bazıları kalın olduğundan “kırılmaz ekran koruyucu” adıyla satılmaktadır. Bunun dışında kapak, kılıf gibi gerek kasa kısmını koruyucu gerekse dekoratif aksesuarlar da edinebilirsiniz. Cep telefonunuzu ara sıra temizlemenizde fayda var. Bunun için bazı temizleme spreyleri de kullanabilirsiniz. Temizleme solüsyonlarını doğrudan telefonunuza sıkmamanız gerekmektedir. Spreyi telefonunuzu sileceğiniz beze uyguladıktan sonra telefonunuzu silip daha sonra kuru bir bez ile tekrar siliniz ve kurulayınız. Cep telefonunuz ile birlikte kullanabileceğiniz akıllı saatleri de sayfamızda bulabilirsiniz.

Yeni Cep Telefonu Modelleri

2018 yılına damga vuran Apple iPhone 8, Apple iPhone X ve Samsung Galaxy Note 8 modelleri ön planda oldu. Apple ve Samsung bu modellerin üstüne bir de Galaxy Note 9, Galaxy S9, iPhone Xs, iPhone 9, iPhone Xs Plus modellerini piyasaya sürdü.
İstanbul Bilişim olarak en uygun cep telefonu modellerini iyi fiyat ve hızlı kargo avantajları ile sunmaktayız. Tüm markalar 2 yıl garantili olup ekstra garanti paketi alarak bu süreyi uzatabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor