İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Kombi modelleri ve en ucuz fiyatları

Kombi modelleri en uygun fiyat ve taksit avantajları ile istanbul bilişim de.

193 adet ürün listelendi.
193 adet ürün listelendi.

Kombi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

En iyi Kombi Kampanyaları ve Fiyatları İçin www.istanbulbilisim.com Kombi almak istediğinizde incelemeniz ve dikkat etmeniz gereken bir çok konu vardır. Bu konuları inceleyip sizin için en iyi özellikte ki kombiyi seçmeniz gerekir. Bu süreçte karşınıza çıkabilecek sıkıntılarla ilgili yazımıza göz atabilirsiniz.

Kombi alırken dikkat edilmesi gerekenler
Kombi almaya karar verdiğinizde öncesinde fizibilite yapmanız gerekmektedir. Ürünü kaç metrekarelik bir alanda kullanacaksınız? Nasıl bir ürün almalısınız? Hangi modelleri tercih etmelisiniz? Vb soruların cevaplarını aramanız gerekir. Öncelikle evinizin oturma alanına göre kombi tercih etmelisiniz. Bu daha verimli doğalgaz kullanmanıza da olanak sağlayacaktır. Kombiyi kuracağınız yer de ayrıca önemlidir. Ürünün bulunduğu yerde havalandırma, menfez kesinlikle olmak zorundadır. Hangi markalara daha yakınsınız bununda ayrıca araştırmasını yapmanız gerekir. Baymak, E.C.A, Demirdöküm, Buderus, Vıessman, Vaillant , Ariston Ferroli en çok tercih edilen markalardır. Ayrıca kombi alırken kendi içerisinde ayrılan özelliklerine de dikkat edilmesi gerekir. Ürün yorumlarını da mutlaka okumanızı ve en çok satılan modeller listesini de incelemenizi tavsiye ederiz.

Yoğuşmalı Kombiler
Doğal gazın yanması sonucunda ortaya çıkan ve bacadan dışarı atılacak baca gazının su buharındaki enerjiyi özel ısı eşanjörü sayesinde geri kazanarak toplam verimi arttıran cihazlara Yoğuşmalı Kombi denir. Bu kombiler daha çok metrekaresi büyük evler için tercih edilmektedir. Fiyat olarak ta biraz daha yüksektir.

Hermetik Kombiler
Açık yanma odası bulunmayan hermetik tabir ettiğimiz cihazlar olup bacaya ihtiyaç göstermezler. Yanma odaları kapalı hücre biçiminde olup, doğalgaz için gerekli olan yanma havasını bir fan yardımı ile dışarıdan alırken, yanma sonucu oluşan atık gazları aynı şekilde dış ortama vermektedir. Hermetik cihazlar bir hava akım borusu ile dış ortama bağlanmak zorundadır. Bu tür kombiler normal daire tipleri için tercih edilmektedir.

Bacalı Tip Kombiler
Yanma odası bulundukları ortama açık olan ve bulunduğu ortamın havasını kullanan baca bağlantısı bulunan cihazlar bacalı kombi olarak adlandırılırlar. Mutlaka çekişi iyi bir bacaya bağlanmalı ve bulunduğu ortam havalandırılmalıdır. Bildiğimiz eski tip soba baca gideri kullanılan kombi tipleridir. Bu kombilerinden ayrıca baca kiti çıkmaz. Kurulum montaj yaptırılacağı zaman çelik baca seti tedarik edilerek montajı yaptırılması şiddetle önerilir.

Sonuç Olarak;
Yapacağınız araştırmalar sonucu tercih edeceğiniz kombiyi sadece fiyat performansı değil , ürünün verimli kullanma ve doğalgaz tasarrufu yönünden de düşünerek tercih etmeniz ayrıca önerilir. İstanbul Bilişim A.Ş web sitesinde fiyat ve performans açısından en uygun modelleri gönül rahatlığı ile inceleyip sipariş verebilirsiniz. Kullanmaya başladığınız kombinizin yıllık servis bakımını da yaptırmanız hem cihazın ömrü hem sizin sağlığınız açısından ciddi önem arz etmektedir. Avantajlı fiyatlar ve taksit kampanyalarından da firmamızdan yararlanabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir kargo lojistik imkanlarımız sayesinde sipariş verdiğiniz tarihten itibaren hızlı bir şekilde adresinize teslim edilir. istanbulbilisim.com en avantajlı seçkin markaları sizlere indirimli ve kampanyalı olarak sizlere sunmaktadır. Kombinizi kullanmaya başladıktan sonra oda termostatı da almanızı öneririz. Böylece doğalgazdan tasarruf sağlamış olursunuz.
yükleniyor
yükleniyor