Ürün Filtresi
Kelime Arama Filtresi
 
Kullanım Şekli
İŞLEMCİ TÜRÜ
İŞLEMCİ HIZI
RAM
İŞLETİM SİSTEMİ
HARDDİSK KAPASİTESİ
EKRAN KARTI
OPTİK SÜRÜCÜ
EKRAN BOYUTU
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
DOKUNMATİK EKRAN
BLUETOOTH
HDMI
VGA
Özel Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

En ucuz masaüstü bilgisayar fiyatları desktop pc modelleri

499 adet ürün listelendi.
499 adet ürün listelendi.

Masaüstü Bilgisayar Markaları ve Çeşitleri

Teknolojik gelişmelere paralel masaüstü bilgisayarlar hala satılmaya devam etmektedir. Hayatımızın mobil hale geldiği günümüzde bilgisayarlar da taşınabilir hale gelmiştir. Ancak masaüstü bilgisayarlardaki devrim hala devam etmektedir. Hayatımızın pek çok alanında ihtiyaç olmaya ve yerini korumaya devam etmektedir. Sayfamızda Lenovo, HP, Casper, Dell gibi markaların bilgisayarlarının yanında, Exper, Asus, MSI ve Apple ın masaüstü bilgisayarlarının yüzlerce modelini inceleyebilirsiniz. Kimi masaüstü bilgisayar oyun için dizayn edilmiş olsa da iş için eğlence için hatta all in one denilen her şeyin monitörde toplandığı bilgisayar çeşitleri bulunmaktadır.

Masaüstü Bilgisayar Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Öncelikle her şeyde olduğu gibi ihtiyacınız olanı iyi belirlemeniz gerekir. Yani bilgisayarı daha çok ne için kullanacağınızı netleştirmelisiniz. Ağırlıklı olarak oyun oynamak istiyorsanız donanım özelliklerini seçerken buna dikkat etmeniz gerekmektedir. İşlemci, Anakart, RAM (Bellek), Ekran Kartının özellikleri ve tipi model seçiminde çok önemlidir. Bilgisayarın kasası ile birlikte diğer önemli olan parça monitördür. Bilgisayar monitörünün ekran ölçüsü ve çözünürlüğüne dikkat edilmeli. Klavye ve mouse ürünlerinde de çok fazla seçeneğiniz mevcut. Oyun oynayanlar için ayrı grafik tasarımlar yapanlar veyaz mühendisler için özel üretilmiş modeller de bulunmaktadır.

Masaüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri


Evde sadece internete girmek için bir masaüstü bilgisayar alacaksanız çok pahalı bir model almanıza gerek yok. Şunu da unutmayın ki pahalı olan bilgisayar her zaman en iyidir anlamına gelmez. Çünkü kullanmayacağınız özelliklere boşuna para ödememelisiniz. Bu biraz da iki kişilik bir ailenin beş odalı ev alıp üç odasını hiç kullanmaması gibi bir şey olur.

Desktop Bilgisayarların notebooklara göre bazı üstünlükleri ve avantajları vardır. Kasa kısmı kolayca açılıp kapanabildiği gibi içindeki parçalar da değiştirilebilmektedir. Kullanmış olduğunuz masaüstü bilgisayar bir süre sonra performans olarak yetersiz gelmeye başladığında Ram bellek takviyesi yada ekran kartı takviyesi ile performansını yükseltebilirsiniz. Bu şekilde ihtiyacınıza uygun hale getirebilirsiniz. Masaüstü bilgisayarların parçaları tek tek kendiniz de alarak toplayabilirsiniz. Bunun için öncelikle şık görünümlü bir kasa almalısınız. Ekran kartı, RAM (Bellek), Anakart, İşlemci, İşletim Sistemi, Monitör, Klavye, Mouse, Speaker, Webcam gibi parçalardan istediğiniz modeli alıp kendiniz de masaüstü bilgisayar toplayabilirsiniz. Pek çok kimse bununla uğraşmak yerine hazır olarak yukarıda saymış olduğumuz markaların masaüstü bilgisayarlarını tercih etmektedir.

Sayfamızda görmüş olduğunuz tüm masaüstü bilgisayar fiyatları son derece uygundur. Tüm masaüstü pc lerde taksitli ödeme avantajından yararlanabilirsiniz. Sayfamızda bulunan ürün filtrelerini de kullanarak sizin için uygun olan konfigürasyonu belirleyerek en doğru modele ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizin büyük çoğunluğu aynı gün bazıları ise en geç üç iş günü içinde kargoya verilmektedir. 600 kilometreye kadar bir günde kapınıza teslimat yapılmaktadır.
yükleniyor
yükleniyor