İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Projeksiyon modelleri ve en ucuz projeksiyon fiyatları ve markaları

Projeksiyon modelleri en uygun fiyat ve taksit avantajları ile istanbul bilişim'de.

75 adet ürün listelendi.
75 adet ürün listelendi.

Projeksiyon Cihazı Alacağım Ama Hangisini Almalıyım?

Kampanyalı En Ucuz Projeksiyon Cihazları Fiyatları

www.istanbulbilisim.com sayesinde uzun yıllardır satışını yapmış olduğumuz projeksiyon cihazlarında yıl boyu süren indirimler sayesinde sinema keyfini en ucuz yoldan evinize taşıyabilirsiniz. Peki Projeksiyon Cihazı Nasıl çalışır? Çeşitleri nelerdir? Projeksiyon Cihazı Alırken Nelere Dikkat Etmeli? Tüm bu soruların cevaplarını aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Projeksiyon cihazı bir kaynaktan gelen ışığı farklı işlemlerden geçirerek görüntüyü oluşturup lens yardımıyla da dışarıya yansıtmaya yarayan aletlerdir. Genel olarak Projeksiyon cihazlarının çalışma prensibi bu şekildedir. Projeksiyon cihazları teknolojilerine göre ayrıldığı gibi kullanım amacına göre çeşitlere ayrılmaktadır. LCD tipi projeksiyonlar ilk projeksiyon teknolojisi olup Japonların bulduğu bir sistemdir. Bir diğer çeşit olan DLP teknolojisi Texas Instruments çalışanı olan Larry Hornbeck tarafından bulunan bir teknolojidir. Her iki teknolojinin de artıları ve eksileri mevcuttur.

DLP tipi projeksiyon cihazlarının artılarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz; Kontrast oranları tutarlı olduğu için karanlık sahnelerdeki tonlaması oldukça başarılıdır. Sessiz çalışırlar. Hafif olduklarından taşıması olaydır. Pixeller pek hissedilmediğinde görüntü netliği yüksektir. Bu nedenle Secreen Door etkisi düşüktür. Fiyatları düşüktür. Arıza yapma olasılığı düşüktür. Tamir maliyeti uygundur. Toz ve dumandan daha az etkilenirler. Ölü pixel çıkma olasılığı çok düşüktür.

LCD tipi projeksiyon cihazlarının artılarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz; Parlaklıkları yüksektir. Renk doygunluğu yüksektir. Görüntüler keskindir. Elektrik tüketimi düşüktür. Az ısınırlar. Ansi lümeni düşük olan modellerin lamba ömürleri uzundur.

Projeksiyon cihazı seçerken teknolojisinden çok kullanım amacı önemlidir. Model seçiminde kullanılacak ortamın büyüklüğü, aydınlığı ve ses düzeni dikkate alınmalıdır. Evde sinema keyfi için seçilecek modellerin parlaklıkları düşük, çözünürlük ve kontrastın yüksek olmasına dikkat edilmelidir. Unutulmaması gereken parlaklık arttıkça netlik düşecektir. Işıklı ortamda sunum amaçlı kullanılacaksa parlaklığın yüksek olması gerekmektedir. Böylece dışarıdan gelen ışıktan daha az etkilenir ve görüntü kaybı düşük olur. Özellikle okulda kullanmak üzere 800x600 gibi düşük çözünürlüklü projeksiyon modelleri tercih edilmekte. Fakat onlarda da pixeller görüneceğinden yazılar kırık kırık görünür ve arka sıralarda oturan çocuklar okumakta zorlanabilirler. Bu nedenle 1024x768 çözünürlüklü modellerin tercih edilmesinde fayda var. Bununla ilgili en çok satın alınan ve indirimli veya kampanyalı projeksiyon modelleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0850 333 0912 numaralı telefondan modeller hakkında teknik bilgi edinebilirsiniz. İstanbul Bilişim olarak satışını yapmış olduğumuz projeksiyon modellerinin büyük çoğunluğunu aynı gün kargo vermekteyiz. Kargolarımız hızlı ve kaskoludur. Firmamız ürünlerin kapınıza kadar güvenli bir şekilde adresinize teslim etmekle mükelleftir.

Günümüzde LED lambalı projeksiyon cihazları sayesinde uzun yıllar boyu lamba değiştirmeden projeksiyon cihazları kullanılabilmektedir. 3D projeksiyon cihazları sayesinde de sinema keyfi artık evimize girmiş durumda.

İstanbul Bilişim olarak dünyanın en iyi projeksiyon markalarının en yeni modellerini indirimli olarak ucuz fiyata satmaya devam etmekteyiz. Başta Sony, Epson, Acer, Benq, LG olmak üzere son yıllardaki projeksiyon pazarında adından söz ettiren Viewsonic'in modellerini de kampanyalı olarak www.istanbulbilisim.com adresinde bulabilirsiniz. Özellikle konferans salonları için modeller üreten Panasonic'in modellerini mutlaka incelemelisiniz. Bunların dışında Promacto, Infocus, Canon, NEC, Hitachi, Casio, Optoma, Dell projeksiyon modellerini de web sitemizde görebilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor