Phlips süpürgeDysonFakir süpürgee
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Süpürge fiyatı en ucuz süpürge markaları modelleri fiyatı

Elektrikli süpürge uygun fiyat ve kampanyalar ile sevdiğiniz marka ve modelleri taksit avantajları ile istanbul bilişim'de sizler için buluşturduk.

152 adet ürün listelendi.
152 adet ürün listelendi.

Elektrikli Süpürge Markaları ve Fiyatları

Elektrikli Süpürge Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? Pek çok kişi elektrikli süpürge alırken makinenin motor gücüne dikkat eder. Ancak asıl dikkat edilmesi gereken emiş gücüdür. Gerek kullanım kolaylığı gerekse bakımı ve hijyenik olması bakımından toz torbalı elektrikli süpürgeler tercih edilmelidir. Toz torbasıyla uğraşmak istemeyenler siklonik toz torbasız modellerden edinebilirler. Torbasız modelleri temizlemesi oldukça kolay ve basittir. Toz haznesini kolayca boşalttıktan sonra süpürmeye devam edebilirsiniz. Uzun yıllar kullanılan elektrikli süpürgelerde zamanla emiş gücünde düşme olur. Bunun için multi siklon teknolojisi geliştirilmiş ve yıllar geçse de verimde düşüş olmamaktadır. Su filtreleri elektrikli süpürgeler tozları yakalama özelliği bakımından en başarılı modellerdir. Hem ıslak hem de kuru zeminler için üretilmiş ıslak & kuru elektrikli süpürgeler üretilmiştir.  Halı ve koltuk temizleme özellikli süpürgeler de vardır. Fakat bunlar için halı yıkama makinesi almanızda fayda var. Halı yıkama makinelerinde kirli su ve temiz su ayrı bölmelerde tutulur. Temizlik işlemi buna göre yapılarak su sirküle edilir. Hızlı ve küçük döküntüleri temizlemek istiyorsanız şarjlı süpürgeleri tercih edebilirsiniz. Emiş gücü düşük olduğundan derinlemesine temizlik beklememek gerekir. Birkaç kırıntı için büyük süpürgeyi açmanız gerek kalmadan şarjlı tip süpürgenizi kullanabilirsiniz. Dik olarak tutup vakum yapabilme özelliği vardır.

Sayfamızdan elektrikli süpürge almayı düşünüyorsanız size önereceğimiz toz torbalı elektrikli süpürgelerden Rowenta ve Nilfisk markalarının modellerini inceleyebilirsiniz. Su filtreli elektrikli süpürge almak istiyorsanız Philips ve Arnica nın elektrikli süpürge modellerini inceleyebilirsiniz. Toz torbasız bir elektrikli süpürge istiyorsanız Dyson ve Philips markalarında aradığınızı bulacaksınız.

Her ürün grubunda olduğu gibi tecrübelerini sayfamızda paylaşmış olan müşterilerimizin ürün yorumlarını mutlaka okumanızı tavsiye eder sizlerin de tecrübelerinizi paylaşmanızı rica ederiz. Sayfamızda doğru modele ulaşmak için  ürün filtresi kısmını kullanabilirsiniz. Aradığınız teknik özellikleri girerek doğru modele kolayca ulaşabilirsiniz. En çok satılan elektrikli süpürge modellerini de sitemizde görebilirsiniz. Sitemizdeki elektrikli süpürgelerin fiyatları son derece uygun fiyatlıdır. Pek çok modelde aynı gün kargo kampanyası da mevcuttur. Ucuz fiyatlı elektrikli süpürgelerden kampanyalı elektrikli süpürgelere kadar yüzlerce süpürge modeli sizleri bekliyor. Türkiye’nin en beğenilen diğer elektrik süpürge markaları ise Samsung, Fakir, Arçelik, Fantom, Arzum, Siemens’tir. Tüm elektrikli süpürge modellerinde taksit imkanı vardır.
yükleniyor
yükleniyor