İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Termosifon modelleri ve en ucuz fiyatları

Termosifonlara en uygun fiyat ve taksit avantajları ile istanbul bilişim de.

40 adet ürün listelendi.
40 adet ürün listelendi.

Termosifon Modelleri ve Fiyatları

Sıcak su dolanımını sağlayan tesisattır. Bir kazanla kazandaki suyu ısıtan ocaktan oluşur. Isıtma mekanizması kazanın genellikle alt kısmında bulunur. Isıtma yakıtı gaz ile sağlanacaksa yakıttan çıkan gazlar bir boru vesilesi ile dışarıya atılır. Günümüz de daha çok elektrikli sistemler kullanıldığından gazlı sistem ikinci planda kalmıştır. Kazanda ısınan su, su borusu ile musluğa iletilir. Eğer kazanda sürekli sıcak su bulundurulmak istenirse ayrıca soğuk su borusu eklenir. Kazandaki suyun taşmasını önlemek için ise kazan içerisine şamandıra sistemi kurulur. Genellikle bu ürünler banyo, mutfak gibi yerlere monte edilerek sıcak suyun kullanımına yakın yerlere çabuk ulaşması hedeflenir.

Boyutuna Göre Termosifonlar: Tercih edeceğiniz ürünün kaç litrelik olacağını kullanım yoğunluğu düşünülerek tercih edilmelidir. Evde tercih edilecekse aile bireylerinin sayısı önemlidir. İşyeri veya farklı mekanlarda tercih edilecek ise ona göre kullanım sirkülasyonu iyi hesaplanmalıdır. Genel olarak 15 , 30 , 50 , 65 , 80 , 100 LT olarak üretilen termosifonlar özel tasarım veya özel talep üzere istenilen litrelerde de üretilmektedir. Ürünler kullanılacakları yerlerde (daha çok mutfaklarda ) tezgah altı veya tezgah üstü olarak ta ayrıca tercih edilmektedir.

Hangi Termosifon Modelini Tercih etmeliyim? Özellik ve yakın cinsine göre bir çok ürün piyasada bulunmaktadır. Model tercihi bulunduğunuz veya kullanacağınız yerin fizyolojik şartlarına göre de değişkenlik gösterebilir. Ancak daha çok elektrik ile çalışan termosifonlar tercih edilmektedir. Baymak, Ariston, Demirdöküm gibi markaların yanı sıra Arçelik, Siemens ve Altus da Termosifon grubunda tercih edilen markalardandır. Ancak firmaların garanti ve teknik servis hizmetlerini de göz ardı etmememiz gereklidir. Fiyat ve performans açısından size en uygun termosifon modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İstanbul Bilişim olarak en iyi termosifon modellerini uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sizlere sunmaktayız. Aynı gün kargo avantajı olan modelleri de www.istanbulbilisim.com de görebilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgiyi uzaman call center ekibimizden alabilirsiniz.

yükleniyor
yükleniyor