İşletim Sistemleri
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Yazılım ürünleri ve en ucuz fiyatları

56 adet ürün listelendi.
56 adet ürün listelendi.

Bilgisayar Yazılım Ürünleri

Bilgisayarlar bakıldığında donanımdan ibaret gibi görünse de tamamlayan unsurların başında bilgisayar yazılımları gelmektedir. Bir bilgisayarı kullanabilmeniz için bazı yazılımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bilgisayar yazılımları iş sektörlerine göre farklılık gösterse de ev kullanıcıları için de yazılımlar bulunmaktadır.

Bilgisayar Yazılımları Nelerdir?


Gelişen teknolojiye paralel donanımları daha verimli hale getirmek ve ekstra özellikler katmak için kullanılan yazılımlar kendi aralarında pek çok çeşide ayrılmaktadır. Bunlardan en önemlilerinden olan İşletim Sistemleri kendi aralarında çeşitlere ayrılmaktadır. Bilgisayarın kullanılması için gerekli olan İşletim Sistemleri dünyada en yaygın olanı Microsft Windows işletim sistemidir. Microsoft tarafından geliştirilen bu yazılım her geçen gün geliştirilmektedir. Her sürümde de yapacağımız işlemleri daha pratik hale getirmektedir.

İşletim sistemi haricinde dışarıdan gelebilecek ve bilgisayarlarımızı ve programlarımızı kullanılmaz hale getirebilecek virüslere karşı geliştirilen Antivirüs yazılımlarını saymak gerekir. Bu alanda en çok kullanılan Antivirüs yazılımları ise; Kaspersky, Norton, Nod32 ve Bitdefender’dir. Kaspersky’ın ürettiği Android işletim sistemli mobil cihazlar için üretilmiş antivirüs yazılımının da olduğunu hemen belirtmek isteriz.

İş ve eğitim hayatında çok kullanılan Ofis Yazılımları ise bilgisayarların olmazsa olmazları arasındadır. Ofis Yazılımları sayesinde tablo, mail, sunum yada metinlerinizi kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Özellikle eğitim amaçlı pek çok yazılım geliştirilmektedir. Çocukların daha kolay öğrenmesinin yanı sıra eğlenceli hale de getiren bu yazılımlar sayesinde öğrenme yaşı da oldukça düşmüş vaziyette. Oyun yazılımlarını da unutmamak gerek. Özellikle çocuklar için olsa da yetişkinler için de üretilen oyun yazılımlarına sayfamızda ulaşabilirsiniz. Ticari şirketlerin muhasebelerinde kullanılan pek çok yazılım bulunmaktadır. Bunların bazıları hazır paket olsa da şirketler kendilerine özel ihtiyaçları doğrultusunda yazılımlar da üretebilmektedir. Bilgisayarlarda yaptığımız her işlemi yazılımlar sayesinde yapmaktayız. Müzik, video, fotoğraf düzenleme, mühendislik, sağlık yazılımlarını da bunların içine katabiliriz.

Sayfamızda aradığınız yazılımlara kolayca ulaşabilirsiniz. Sol taraftaki ürün filtresi bölümünü kullanarak ihtiyacınıza uygun yazılım çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Tüm yazılımlarda taksitli ödeme seçeneği bulunmaktadır. Uygun ödeme koşulları ile sahip olacağınız yazılımlara iyi fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor