Apple iPhone 8 64GB Uzay Gri Cep Telefonu

Yorum Yap

Stok Durumu: Yakýnda Gelecek!

Arka Kamera Çözünürlüðü : 12 MP
Dahili Hafýza : 64 GB
Ekran Boyutu : 4.7” Dokunmatik Ekran
Mobil Baðlantý Hýzý : 4.5G
Bluetooth : Bluetooth 5.0

Donaným Özellikleri
Dahili Hafýza 64 GB
RAM Kapasitesi 2 GB
Ýþlemci Hýzý Dual-core A11 Bionic
Ekran Özellikleri
Ekran Boyutu 4.7” Dokunmatik Ekran
Ekran Çözünürlüðü 750 x 1334
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Çözünürlüðü 12 MP
Ön Kamera Çözünürlüðü 7 MP
Baðlantý Özellikleri
Mobil Baðlantý Hýzý 4.5G
Bluetooth Bluetooth 5.0
Çift Sim Kart Desteði Yok
Wi-Fi Var
Ýþletim Sistemi Özellikleri
Ýþletim Sistemi Versiyonu iOS 11
Diðer Özellikler
Dokunmatik Ekran Var
Harici Hafýza Desteði Yok
Görüntülü Konuþma Var
Temel Bilgiler
Model iPhone 8
Renk Uzay Gri
Aðýrlýk 148 Gr
Garanti 2 Yýl Garanti
Açýklama
Model Kodu iPhone 8 64GB
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo

Apple iPhone 8 64GB Uzay Gri Cep Telefonu yorumlarý

Apple iPhone 8 64GB Uzay Gri Cep Telefonu

Çok Ýyi (3)
30%

Ýyi (2)
20%

Ne Ýyi / Ne Kötü (1)
10%

Kötü (3)
30%

Çok Kötü (1)
10%

3.3

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaþtýðý günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramýzdan müþteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi baþlatabilirsiniz.

Ýade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiþ ve kullanýlmamýþ olmasý gerekmektedir.

Servis tarafýndan kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapýlmasýyla ürünler kayýt altýna alýnmýþ olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiþ olur. Ýlgili mevzuat gereði cayma hakký kapsamýnda “ürünün yeniden satýlabilir özelliðinin kaybolmamasý” gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafýndan kurulumu yapýlmýþ olan ürünlerde cayma hakký kapsamýnda iade alýnamamaktadýr.

Her türlü yazýlým ve programlarýnda, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kýrtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuþ, þerit v.b) ile kiþisel bakým / kozmetik malzemelerinde cayma hakkýnýn kullanýlabilmesi için mal/hizmetin ambalajýnýn açýlmamýþ, bozulmamýþ ve kullanýlmamýþ olmalarý þartý bulunmaktadýr.

Satýn alýnan cep telefonuna sim kart takýlmasý, WiFi ile network baðlantý kurulmasý halinde cihaz 2. el statüsüne geçmiþ olacaktýr. Ýlgili mevzuat gereði cayma hakký kapsamýnda “ürünün satýlabilir özelliðinin kaybolmamasý” gerekmektedir. Bu nedenle de sim kart takýlan veya WiFi ile baðlantý kurulan ürünler cayma hakký kapsamýnda iade alýnamamaktadýr. Ayýplý vs. ürün olmasý halinde maðaza ile irtibata geçilmelidir. Maðaza, teknik servis raporu talep edebilir.

*Ücret iadesi; iade iþlemleriniz onaylandýktan sonra kredi kartýnýza / banka hesabýnýza 3 iþ günü içinde yapýlmaktadýr. Ödeme iþlemlerinin hesaba yansýma süresi bankalara göre farklýlýk gösterebilir.

Lütfen aþaðýdaki bilgilendirme yazýsýný dikkatlice okuyun…

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeþitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlýdýr. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anýnda deðiþmiþ veya hatalý olabileceðinden dolayý, güncel ve kapsamlý bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanýzý öneririz.
  • Üreticiler ve Ýstanbul Biliþim ürün özelliklerini deðiþtirme hakkýný saklý tutar. Ürün bilgilerinin kullanýmýndan ötürü Ýstanbul Biliþim sorumluluk kabul etmez.

yükleniyor