Airfel KlimaHP 14 BS006NT -2BS99EA NotebookXerox 3225V_DNIY Lazer Yazıcı - 106R02778 Extra Toner HediyeliLG BuzdolabıCanon D5600Hoover Çamaşır MakinasıDysonArçelik FırınAkülü Arabalarda KampanyaFerre Ankastre SetKampanyaBlenderAsus VivoBook Max Series X541NA-PD1003Y Notebook
Ýstanbul Biliþim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almýþtýr.

Asus cep telefonu modelleri ve en ucuz fiyatlarý

ASUS Cep Telefonu Fiyatlarý En Ucuz ASUS Modelleri Kampanyalý Cep Telefonu Fýrsatlarý Þirket kredi kartlarýna taksitli iPhone satýþý yapýlmaktadýr.En uygun Asus Cep telefonlarý Kampanyalý Asus Cep Telefonlarý Asus Cep Telefonu Sayfamýzý Ziyaret Edebilirsiniz.

0 adet ürün listelendi.
0 adet ürün listelendi.

Asus Cep Telefonu Modelleri ve Asus Zenfone Telefon Fiyatlarý

Asus denince ilk akla gelen taþýnabilir bilgisayarlar olsa da artýk cep telefonu ürünleri ile de adýndan söz ettirmeye baþlamýþtýr. Asus 1989 yýlýnda Tayvan’da kurulmuþ bir þirkettir. Asus, dizüstü bilgisayarlarýn dýþýnda anakart, lcd panel ve ekran kartý gibi ürünlerin üretimini de yapmaktadýr.Asus cep telefonlarýný Zenfon markasý ile pazara sürmüþ ve büyük bir baþarý yakalamýþtýr. Ülkemizde de oldukça sevilen bir cep telefonu markasý haline gelmiþtir. Asus cep telefonu fiyatlarýný sayfamýzda inceleyebilirsiniz. Tüm ürün gruplarýnda olduðu gibi Asus Zenfone cep telefonularýný da Ýstanbul Biliþim avantajlarý ile alabilirsiniz. Web sitemizden sipariþ vermiþ olduðunuz ürünler ayný gün kargoya verilir. Bulunduðunuz þehre göre 1-3 iþ günü içinde adresinize teslim edilmektedir.Asus cep telefonlarýnda Android iþletim sistemi kullanýlmaktadýr. 16GB, 32GB ve 64GB seçeneklerinin yaný sýra Asus cep telefonlarýnda çift sim kartlý model seçenekleri vardýr. 4G destekli modelleri de bulunan Asus Zenfone cep telefonlarýnda kamera özellikleri oldukça iddialýdýr. Fiyat performans olarak oldukça baþarýlý modeller üreten Asus önümüzdeki zamanlarda çok daha iddialý modeller ile karþýmýza çýkacak gibi görünüyor. Hafýzasýnýn yetmediði durumlarda micro sd kart ile hafýzayý yükseltebilirsiniz.Sayfamýzdaki tüm Asus Zenfone cep telefonu modelleri iki yýl garantilidir. Kolay iade seçeneðimizle de sizlere en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Ürün filtresini kullanarak size en uygun Asus Zenfone serisinden birine sahip olabilirsiniz. En uygun fiyatlý Asus cep telefonlarý ile en kaliteli Zenfone cep telefonlarýný sitemizde bulabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor