İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Casper cep telefonu modelleri ve en ucuz fiyatları taksitli telefon

Casper cep telefonu fiyatları ve modelleri, Casper Via A3 modeli İstanbul Bilişim'de. Tüm Casper telefonlar taksitle ödeme avantajı ile satılmaktadır.

0 adet ürün listelendi.
0 adet ürün listelendi.

Casper Telefonlar

Yerli teknolojik cihaz üreticisi Casper’ın, en çok tercih edilen ve sevilen ürün çeşitleri İstanbul Bilişim güvencesiyle sizleri bekliyor.

Casper, dizüstü bilgisayarlarında kullandığı şık tasarımı  üstün donanımla birleştirerek göze de itap eden ürünlerini uygun fiyat etiketiyle tüketicilerin beğenisine sunuyor. Özellikle Nirvana serisi üstün performansı eşsiz tasarımı ile en çok tercih edilen dizüstü bilgisayarlar arasında yerini buluyor. Ayrıca Casper, Türkiye İtibar Endeksi 2013 raporlarında “Bilişim Sektörü En İtibarlı Marka” kategorisinde  5 Yıldır en sevilen bilgisayar markasıdır.

Casper,  hizmete giren 34.500m² büyüklüğünde günde yaklaşık 5.000 adet bilgisayar üretim kapasitesine sahip tesisleri ile Avrupa ve Ortadoğu'nun en büyük bilgisayar üretim fabrikalarından birine sahiptir.  Casper, Washington’da düzenlenen “Microsoft 2010 İş Ortakları Ödülleri” (Worldwide Partner Conference) etkinliğinde 3000 bilgisayar üreticisi arasında “Dünyanın En İyi Bilgisayar Üreticisi” seçildi.

Yerli marka Casper, 2014 yılından itibaren telefon sektörüne de girmiştir. Şirket, global çapta rekabet edebilir ürün ve hizmetiyle yerel üretim avantajını birleştirerek, her zaman tüketiciye en iyi çözümleri ve ürün gamını sunmak için çalışmalarına devam ediyor.

Casper1991 yılında üniversiteden yeni mezun 3 girişimci bilgisayar mühendisi olan Altan Aras Fakılı, Yalçın Yıldırım ve Ali İhsan Taşkın tarafından İstanbul'da kurulan teknoloji üreticisidir. Kurulduktan  kısa süre içerisinde adından söz ettirmeyi başaran ve özellikle gençler arasında popülerisini arttıran şirket, bilgisayar başta olmak üzere birçok teknolojik cihaz üretmektedir.

Şirketin üretim gamında; Tablet, Dizüstü ve Masa Üstü Bilgisayar, Cep telefonu gibi teknolojik cihazlar üretmektedir. Yapay zeka destekli ilk yerli telefon olan Via A3 Plus yine Casper tarafından üretilmektedir.  
yükleniyor
yükleniyor