Ürün Filtresi
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Cep telefonu kaskosu cepkask notebook ve televizyon için kasko fiyatı

Cepkask her marka, model cep telefonuna hizmet veren ve kullanıcı hatalarını kapsayan Türkiye’nin ilk ve tek kapsamlı Cep telefonu hizmet paketidir. Hırsızlıklar da dahil tüm kullanıcı hatalarını kapsar. (Kırılma, sıvı teması, hırsızlık, gasp, kapkaç, yüksek voltaj, doğal afetler. Marka ve model ayırmadan faturalı ve yeni cep telefonlarına 1 yıl boyunca sertifika şartlarınca hizmet vermektedir.

6 adet ürün listelendi.
6 adet ürün listelendi.
  • 1

Cepkask Nedir? Neden Cep Telefon Kaskosu Almalıyım?

Cepkask Cep Telefonu Hizmet paketi günümüzde yaşadığımız mobil dünya da cep telefonlarınızın kullanımdan dolayı doğabilecek zararlarında kırılma, sıvı teması, yüksek voltaj, hırsızlık, gasp ve kapkaç gibi pek çok riske karşı koruma altına alan geniş kapsamlı ve "kişiye özel" bir paket sigorta hizmet uygulamasıdır.

Telefonunuzun kullanılamaz hale geldiği kırılma ve sıvı teması gibi her zaman başımıza gelebilecek durumlarda yüksek ekran ve tamir masraflarından dolayı sizi mağdur edebilir. Ayrıca cihazınızın hırsızlık yoluyla evinizden işyerinizden çalınması, veyahut gasp veya kapkaça uğramanız nedeniyle gelirinizden mahrum olabilirsiniz.

Cepkask Güvence ve Hizmet Paketi ürünü ile sizi buna benzer oluşabilecek birçok yükten kurtarır. Cepkask Hizmet Paketi ürünü satın alma esnasında müşteri tarafından alındıktan sonra birçok durum için güvence sunmaktadır. Düşme, Çarpma, kırılma, sıvı teması, yüksek voltaj, hırsızlık, gasp ve kapkaç durumlarında cep telefonunuzun bu gibi risklerden teminat altına alınması

Cepkask Hizmet Paketi kapsamındadır. Ayrıca Cepkask Paketi kapsamında müşterimizin hayatını kolaylaştıracak ve herhangi bir ek ücret istemeden verilen asistans ve danışmanlık hizmetlerini de bir arada sunuyoruz. Sizde mobil cihazınızın başına bir şey gelmeden CepKaskınızı yaptırın.

• Cepkask her marka, model cep telefonuna hizmet veren ve kullanıcı hatalarını kapsayan Türkiye’nin ilk ve tek kapsamlı Cep telefonu hizmet paketidir.

• Cepkask, üretici garantisi dışında kalan ve hırsızlıklar da dahil tüm kullanıcı hatalarını kapsar. (Kırılma, sıvı teması, hırsızlık, gasp, kapkaç, yüksek voltaj, doğal afetler )

Bunun yanında danışmanlık, teknik destek, hukuki destek, kurulum, yazılım güncelleme, lojistik ve teknik servis hizmetleri de paket içerisinde verilmektedir.

• Cepkask, marka ve model ayırmadan faturalı ve yeni cep telefonlarına 1 yıl boyunca sertifika şartlarınca hizmet vermektedir.

• Cepkask sıfır faturalı veya en fazla 10 gün önce alınmış faturalı cep telefonlarına alınabilir.

• Cepkask zarfı içerisinde sertifikası vardır ve müşteri haklarını ve yükümlülüklerini bilmesi açısından detaylı okumalı ve kaskoyu alır almaz aktivasyonunu gerçekleştirmelidir.

Ayrıca Cepkask sertifikası ve seri numaralı ambalajı 1 yıl boyunca hasar durumlarında kullanılmak üzere muhafaza edilmelidir.

• Cepkask hizmeti tüm kullanıcı hatası hasarlarında hasarlı telefonun gerekli evraklarla beraber eksiksiz Cepkask A.Ş ye kargo ile ulaştırılması, Hırsızlık ve gasp kapkaç gibi durumlarda ise savcılık veya karakol zaptının ibrazı ile başlar.

• Cepkask müşterileri bir hasar halinde http://www.cepkask.com/Hasar/ hasar ihbarlarını beklemeksizin online yapabilir soru öneri ve şikayetlerini [email protected] mail adresinden veya 0(212) 639 54 54 numaralı telefondan iletebilir.
yükleniyor
yükleniyor