Ürün Filtresi
Markalar
Kelime Arama Filtresi
 
Özel Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
ViewSonic MonitörlerUPS Güç KaynaklarıKlavye & Mouse SetleriMakelsan UPS Güç Kaynaklarıtarayıcı
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Monitör, mouse, klavye fiyatları, tarayıcı, kulaklık, ups modelleri

2121 adet ürün listelendi.
2121 adet ürün listelendi.

Çevre Birimleri Nelerdir?

Bilgisayarınız ile birlikte kullanmanız gereken bir takım cihazlar vardır. Bunlar ek donanımlardır ve ihtiyacınız doğrultusunda ekleyerek bilgisayarınızı daha kullanışlı hale getirir ve özellik kazandırırsınız. Çevre birimlerinin her bilgisayarda olması gerekmez. Aynı model her bilgisayar için gerekli de değildir. Bazıları ise her kullanıcı için gereklidir. Çevre birimleri birkaç kategoride toplanmış farklı modellerden oluşmaktadır. En çok kullanılan çevre birimleri klavye, mouse, monitördür. Klavye ve monitör desktop bilgisayarlar yani masaüstü pc ler ile birlikte kullanılırken. Mouse hem notebook hem de masaüstü bilgisayarlar ile birlikte kullanılmaktadır. Ancak mouse notebooklar için zorunlu bir çevre birimi değildir. Monitör bir bilgisayarın en önemli parçalarından biridir. Olmazsa olmazdır. Farklı özelliklerde üretilmekte olup yüksek çözünürlükte ve ekranlarda üretilmektedir. Klavye ve mouse ise her masaüstü bilgisayar için gereklidir. Oyun oynayanlar için farklı fonksiyonları olan oyuncu klavyeleri ve mouse lar da bulunmaktadır. Monitör grubunda Samsung, Philips, LG, Asus, Dell, Viwesonic, Acer ve AOC gibi markalar en çok tercih edilen markalardır. Mouse ve klavye grubunda ise Microsoft, Logitech, Everest, A4 Tech markaları en çok satılanlardır.

Bunların dışında isteğe göre web cam, mikrofon, speaker, kulaklık gibi çevre birimi ürünleri de kullanılabilir. Görüntülü görüşme için web kamera mutlaka gereklidir. Mikrofon olmazsa sizin sesiniz karşı tarafa gitmez. Speaker yada kulaklık olmazsa karşı tarafın da sesi size gelmez. Speaker ve kulaklık ile çevrenizdeki diğer insanları rahatsız etmeden müzik dinleyebilirsiniz. Ses kalitesine göre farklı özellikte modeller üretilmektedir. Bu grupta en çok Logitech, Sonpy, Philips, Sony, Creative markaları en çok satılanlardır. Ayrıca elektrik kesilmelerine karşı bilgisayarınızı ve üzerinde çalışmakta olduğunuz bilgileri korumak için UPS Güç Kaynağı kullanabilirsiniz. Ani elektrik kesilmelerinde bilgisayarınızın bir süre daha çalışmasını sağlayarak, size bilgilerinizi kaydetmeniz için zaman kazandırmış olur.

Sayfamızın çevre birimleri kategorisinde tarayıcıları, grafik tabletleri, kart okuyucularını, oyun konsollarını ve aksesuarlarını, kabloları, optik sürücüler ve harddisk kutularını da bulabilirsiniz. Sayfamızda satılmakta olan pek çok model aynı gün kargoya verilmektedir. Tüm çevre birimi ürünlerindeki uygun fiyat ve anlık kampanyalardan haberdar olmak isterseniz üye olmanız yeterli olacaktır. Tüm ürünlerde taksitli ödeme bulunmaktadır. İhtiyacınızı belirledikten sonra ister bu sayfadan isterseniz arama çubuğuna yazarak ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. İsterseniz sayfamızın sol yan tarafındaki ürün filtresinden yararlanarak aradığınız çevre birimi ürününe kolayca ulaşabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor