İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Dyson süpürge fiyatları en ucuz ve taksitli dyson süpürgeler

Dyson Süpürgeleri en yeni modeller en uygun fiyat ve indirimler ve taksit avantajları ile istanbul bilişim'de...

14 adet ürün listelendi.
14 adet ürün listelendi.
  • 1

Dyson Süpürge Modelleri

1978 yılında James Dyson, elektrik süpürgesinin performansının zamanla azaldığını farketti. Süpürgesinin parçalarını sökünce, toz torbasının tıkandığını ve bunun da emiş gücü kaybına neden olduğunu keşfetti. Fabrikası için ürettiği, boya partiküllerini kuvvetli santrifüj ile havadan ayrıştıran siklon kulesi  prensibi elektrikli süpürgelerde de çalışabilir miydi? İşe koyularak 5 yıl boyunca  5127 prototip üretti ve dünyanın ilk toz torbasız süpürgesini icat etti. Dyson makineleri yapısal bir bütünlüğe sahiptir. Tüm makineler güçlü ve hafiftir. Gelişmiş geometri bilgisi ve çığır açan malzemelerle Dyson mühendisleri, daha az malzeme ile daha güçlü makineler üretti. Dyson süpürgelerin toz torbası yoktur ve makineler ömür boyu dayanıklı, yıkanabilir filtreye sahiptir. Toz torbası bulunmadığından ve filtre yıkanabilir olduğundan Dyson süpürgeler size ekstra bir maliyet açmaz.

Dyson süpürgeler, polis kalkanlarında ve motor kasklarında kullanılan, polikarbonat ABS malzemesinden üretilmiş. Sağlamlıkları 50.000 saat boyunca 500 ayrı testten geçerek ömür boyu kullanıma uygun olduğu şeklinde kanıtlanmış. Günümüzdeki pahalı birçok elektrik süpürgesinde maalesef kaliteli malzeme kullanılmadığından 5-6 ay içinde ürün arızalanmakta ve kullanılamaz hale gelmektedir. Dyson bunların aksine fiyatının hakkını fazlasıyla vererek bizden tam not alıyor. Yüksek verimli siklonlar, toz torbalı ya da filtreli diğer elektrikli süpürgeleri tıkayan polen kadar küçük mikroskobik tozları, küf ve bakterileri yakalar. Diğer süpürgeler genellikle yetersiz ve verimsiz siklonlara sahiptir. Bu siklonlar polen ve küf gibi küçük mikroskobik partikülleri doğrudan filtrelerine gönderirler. Eğer makine hava sızıntısına karşı düzgün şekilde tasarlanmamışsa, bu mikroskobik partiküller tekrar evinizdeki havaya salınırlar. Dyson ın verimli siklonları hava sızıntısını önlemek amacıyla tasarlanmıştır.  Dyson süpürgelerinde patentli siklon teknolojisi kullanılmıştır. Kuvvetli santrifüj ile toz ve kir, hava akımı ile ayrıştırılır ve hazneye gönderilir. Diğer süpürgelerin aksine temiz hava çıkışı sağlanır. Dyson silindir ve dikey süpürge modelleri alerji rahatsızlığı olan kişiler için onaylanmıştır. Dyson süpürgeler yüksek verimli siklonlara ve hava sızdırmayan yapıya sahiptir. Bu sayede evinizde temizlik yaparken soğuk havalarda camları açmanıza gerek kalmaz  ve evinizin havasında hissedilebilir ferahlık duyarsınız. Özellikle astım hastalarına, polene ve toza  karşı alerjik rahatsızlığı olan kişilere Dyson süpürge almalarını öneririz.

Çoğu zaman süpürgelerin temizleme aparatlarının farklı zemin türlerine göre manuel olarak ayarlanması gerekmektedir. Ayarlanmadığı zaman , başlık ve zemin arasında boşluk kalır ve bu da emiş gücünü azaltır. Dyson modellerinde garip tuşlara ya da butonlara basmanıza gerek yoktur, Dyson temizleme başlıkları son teknoloji ile tasarlanan aktif taban plakası ile ( bu plaka sayesinde farklı zemin türleri ile başlık arasında, emiş gücünü azaltarak  veya arttırarak otomatik olarak temas sağlanır) emiş gücü sızıntısı olmadan farklı zemin türlerine göre kendi kendini ayarlar. Fırçalar tozu ve kiri sert zeminlerden zarar vermeden temizler. Halıyı temizlemek için kullanılan naylon kıllara ek olarak, fırçalarında anti statik karbon fiber kıllardan oluşan bir şerit bulunur. Bu kıllar, sert zeminlere yapışan ince tozları temizler. Sabitlenmiş tekerlekler köşeleri dolanmak için tasarlanmamıştır. Yalnızca top şeklinde bir gövde köşeleri kolaylıkla dönebilir. Top ekseni etrafında hareket ettirildiğinde, daire etrafında dönerek mükemmel yönlendirme kabiliyeti sağlar. Makinanın önemli parçaları topun içine sığdırılacak şekilde tasarlanmıştır. Buda makineye aerodinamik bir görüntü kazandırarak zor alanlardan kolaylıkla geçmesini sağlar ve düşük ağırlık merkezi sayesinde makine elde taşımak için hafiftir.

Dyson Elektrikli Süpürge Fiyatları


Dyson elektrik süpürgenin fiyatı biraz yüksek gelebilir. Ama malzeme kaliteleri, tasarımları, kullandığı teknolojiler bakımından fiyatının oldukça üstünde bir performans sergilemektedir. Bir kere alayım, uzun yıllar kullanayım derseniz kesinlikle sağlığınız ve bütçeniz için Dyson elektrikli süpürgeleri öneririz. Sayfamızda aynı model adında, fakat fiyat olarak farklılık gösteren modellerin arasındaki fark (DC52 TOTAL ANIMAL ve DC52 TOTAL PARQUET gibi); içerisinden çıkan başlıkların farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Animal modellerinden turbo fırça başlık, Parquet modellerinden parke başlığı çıkması gibi. Sitemizden avantajlı taksit imkanları ve belirli modellerde aynı gün kargo ile yeni Dyson süpürgenizi satın alabilir veya bizzat mağazalarımıza uğrayıp Dyson süpürgenizi satın alabilirsiniz. Tüm Dyson süpürgelerde taksit imkanları vardır. Pek çok Dyson modeli aynı gün kargoya verilmektedir.
yükleniyor
yükleniyor