GoPro Hero 7 Silver Aksiyon Kamerasý

Kampanya Fiyatý

2.999,00

1.949,90

Tek Çekim Fiyatý  

1.920,65

Nakit / Havale / EFT Fiyatý  

1.871,90

Video Çözünürlüðü : 1080P Full HD
Fotoðraf Çözünürlüðü : 8 mp
Garanti : 2 yýl garanti
Hafiza Karti : Arttýrýlabilir hafýza desteði var.
Kablosuz Að (wifi) : Bluetooth + Wifi

FOTOÐRAF ÇÖZÜNÜRLÜÐÜ 8 mp
GARANTÝ 2 yýl garanti
HAFIZA KARTI Arttýrýlabilir hafýza desteði var.
KABLOSUZ AÐ (WIFI) Bluetooth + Wifi
SU GEÇÝRMEZLÝK 10 m kadar su geçirmez
VÝDEO ÇÖZÜNÜRLÜÐÜ 1080P Full HD
Açýklama
Model Kodu 5GPRCHDHC601
GoPro Aksesuarlarý Orjinal ve GoPro Türkiye distribütör garantisi ile satýlmaktadýr.

GoPro Hero 7 Silver Aksiyon Kamerası

GoPro Hero 7 Silver Aksiyon KamerasýGoPro Hero 7 Silver Aksiyon Kamerasý< style="box-sizing: inherit; line-height: normal !important;">Büyük ve küçük tüm maceralar için mükemmel bir kamera. Sağlam ve tamamen su geçirmez şekilde tasarlanmıştır – sadece al ve kullan. Pürüzsüz 4K video ve canlı WDR fotoğrafları, her anın muhteşem görünmesini sağlar. GPS, ne kadar hızlı, yüksek ve uzaklara gittiğinizi görmenizi sağlar.1 Hassas dokunmatik ekranla, hazırlanıp harika fotoğraflar çekmek çok kolay. Ayrıca, fotoğraflarınız ve videolarınız kolay paylaşım için doğrudan GoPro uygulamasına aktarılır.2 Plaj keyifinden aile ile geçirilen güzel zamanlara.—HERO7 Silver ile hayatınızı yeni bir şekilde yakalayın.GoPro Hero 7 Silver Aksiyon Kamerasý

* Bu ürün için yasa gereði en fazla 3 taksit seçeneði mevcuttur!

  paraf
  Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 974,95 1.949,90
3 649,97 1.949,90

  paraf
  Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 974,95 1.949,90
3 649,97 1.949,90

Paraf
Halk Bank

GoPro Hero 7 Silver Aksiyon Kamerasý yorumlarý

Tüm yorumlarý gör (1)

GoPro Hero 7 Silver Aksiyon Kamerasý

Çok Ýyi (2)
100%

Ýyi (0)
0%

Ne Ýyi / Ne Kötü (0)
0%

Kötü (0)
0%

Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

kullanan

kullananlar varmý

/
Bu yorumu faydalý buluyor musunuz?

Ürün adresinize ulaþtýðý günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramýzdan müþteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi baþlatabilirsiniz.

Ýade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiþ ve kullanýlmamýþ olmasý gerekmektedir.

Servis tarafýndan kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapýlmasýyla ürünler kayýt altýna alýnmýþ olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiþ olur. Ýlgili mevzuat gereði cayma hakký kapsamýnda “ürünün yeniden satýlabilir özelliðinin kaybolmamasý” gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafýndan kurulumu yapýlmýþ olan ürünlerde cayma hakký kapsamýnda iade alýnamamaktadýr.

Her türlü yazýlým ve programlarýnda, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kýrtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuþ, þerit v.b) ile kiþisel bakým / kozmetik malzemelerinde cayma hakkýnýn kullanýlabilmesi için mal/hizmetin ambalajýnýn açýlmamýþ, bozulmamýþ ve kullanýlmamýþ olmalarý þartý bulunmaktadýr.

*Ücret iadesi; iade iþlemleriniz onaylandýktan sonra kredi kartýnýza / banka hesabýnýza 3 iþ günü içinde yapýlmaktadýr. Ödeme iþlemlerinin hesaba yansýma süresi bankalara göre farklýlýk gösterebilir.

Lütfen aþaðýdaki bilgilendirme yazýsýný dikkatlice okuyun…

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeþitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlýdýr. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anýnda deðiþmiþ veya hatalý olabileceðinden dolayý, güncel ve kapsamlý bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanýzý öneririz.
  • Üreticiler ve Ýstanbul Biliþim ürün özelliklerini deðiþtirme hakkýný saklý tutar. Ürün bilgilerinin kullanýmýndan ötürü Ýstanbul Biliþim sorumluluk kabul etmez.

yükleniyor