Airfel KlimaHP 14 BS006NT -2BS99EA NotebookXerox 3225V_DNIY Lazer Yazıcı - 106R02778 Extra Toner HediyeliLG BuzdolabıCanon D5600Hoover Çamaşır MakinasıDysonArçelik FırınAkülü Arabalarda KampanyaFerre Ankastre SetKampanyaBlenderAsus VivoBook Max Series X541NA-PD1003Y Notebook

%39 indirim

GoPro Spor Kiti (Tüm GoPro Kameralar)

Kampanya Fiyatý

489,00

299,90

Tek Çekim Fiyatý  

295,40

Nakit / Havale / EFT Fiyatý  

287,90

Uyumluluk : Tüm GoPro kameralara uyumlu

Uyumluluk Tüm GoPro kameralara uyumlu
Açýklama
Model Kodu 5GPRAKTAC001
Üretici Kodu GoPro Spor Kiti
GoPro Aksesuarlarý Orjinal ve GoPro Türkiye distribütör garantisi ile satýlmaktadýr.

Bisiklet sürerken, kayak yaparken, kürek çekerken ve daha pek çok şey sırasında harika çekimler yapmak için en popüler dağlardan ikisini puanlayın. Bu kit, vitese takılan çekimler için Gidon / Seatpost / Pole Mount ile birlikte gelen bakış açınızdan etkileyici eller serbest çekimi için Chesty (Performance Chest Mount) içerir. Hepsi uygun bir kompakt taşıma çantası içinde gelir.

  • Aksiyonu yakalamak için en popüler iki bağlantımız hakkında çok şey alın
  • Chesty (Performance Chest Mount), sizin açınızdan ultra sürükleyici çekimler yapmaya yardımcı olur
  • Gidon / Seatpost / Kutup Bağlantısı şaşırtıcı yeni bakış açıları için kolayca çeşitli kutuplara kenetlenir
  • Özelleştirilebilir bir kompakt kutuda paketlenmiş olarak geliyor

Uyarı : Göğüs 14 yaşından büyükler içindir. Temas faaliyetleri sırasında yaralanma riski. Maceralarınız sırasında Chesty giyerken dikkatli olun.

* Bu ürün için yasa gereði en fazla 3 taksit seçeneði mevcuttur!

  paraf
  Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 149,95 299,90
3 99,97 299,90

  paraf
  Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 149,95 299,90
3 99,97 299,90

Paraf
Halk Bank

GoPro Spor Kiti (Tüm GoPro Kameralar) yorumlarý

GoPro Spor Kiti (Tüm GoPro Kameralar)

Çok Ýyi (2)
100%

Ýyi (0)
0%

Ne Ýyi / Ne Kötü (0)
0%

Kötü (0)
0%

Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaþtýðý günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramýzdan müþteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi baþlatabilirsiniz.

Ýade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiþ ve kullanýlmamýþ olmasý gerekmektedir.

Servis tarafýndan kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapýlmasýyla ürünler kayýt altýna alýnmýþ olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiþ olur. Ýlgili mevzuat gereði cayma hakký kapsamýnda “ürünün yeniden satýlabilir özelliðinin kaybolmamasý” gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafýndan kurulumu yapýlmýþ olan ürünlerde cayma hakký kapsamýnda iade alýnamamaktadýr.

Her türlü yazýlým ve programlarýnda, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kýrtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuþ, þerit v.b) ile kiþisel bakým / kozmetik malzemelerinde cayma hakkýnýn kullanýlabilmesi için mal/hizmetin ambalajýnýn açýlmamýþ, bozulmamýþ ve kullanýlmamýþ olmalarý þartý bulunmaktadýr.

*Ücret iadesi; iade iþlemleriniz onaylandýktan sonra kredi kartýnýza / banka hesabýnýza 3 iþ günü içinde yapýlmaktadýr. Ödeme iþlemlerinin hesaba yansýma süresi bankalara göre farklýlýk gösterebilir.

Lütfen aþaðýdaki bilgilendirme yazýsýný dikkatlice okuyun…

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeþitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlýdýr. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anýnda deðiþmiþ veya hatalý olabileceðinden dolayý, güncel ve kapsamlý bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanýzý öneririz.
  • Üreticiler ve Ýstanbul Biliþim ürün özelliklerini deðiþtirme hakkýný saklý tutar. Ürün bilgilerinin kullanýmýndan ötürü Ýstanbul Biliþim sorumluluk kabul etmez.

yükleniyor