Ürün Filtresi
Markalar
Kelime Arama Filtresi
 
Özel Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Güneş gözlüğü fiyatı, en moda güneş gözlükleri en uygun indirimli fiyatlarla

6402 adet ürün listelendi.
6402 adet ürün listelendi.

Güneş Gözlüğü Markaları Çeşitleri

Güneş gözlükleri genellikle yaz aylarında kullanılmaktadır. Fakat yaz kış güneş olan coğrafi bölgelerde de kullanılmaktadır. Pek çok kişi araç kullanırken kullanmak üzere aracında ayrı bir güneş gözlüğü bulundurmaktadır. Güneş gözlüğü seçerken genellikle modele karar verilir. Fakat en önemli konulardan biri de marka seçimidir. Güneş gözlüğünün markası orijinal olmalıdır. Sayfamızda pek çok orijinal güneş gözlüğü markalarının modellerini görebilirsiniz. En çok satılan güneş gözlüğü markaları Ray Ban, Paco Loren, Daniel Klein, Plo Exchange, Vogue, Bigotti Milano dur. Kadın güneş gözlüklerini ve erkek güneş gözlüklerini de sayfamızda inceleyebilirsiniz. Çocuklar için olan güneş gözlüğü modelleri de mutlaka görmelisiniz.

Güneş Gözlüğü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli


Güneş gözlüğü aksesuar olarak kullanılsa sağlık açısından çok önemlidir. Güneşten gelen ultraviyole ışınları tutması nedeniyle hayatımızın önemli bir parçasıdır. Dolayısıyla güneş gözlüğü alırken ultraviyole filtreli olmasına, kaliteli bir malzemeye sahip olmasına, kaplamasının ışığı kıran cinsten olmasına, çerçevesinin de yüz yapınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Polarize camların da ışığı kırdığını hemen belirtelim. Gözlük camının ultraviyole ışınları kesmesi önemlidir. Özellikle bol güneş alan yerlerde yaşayanlar güneşten korunmak için gözlerini sürekli kısmak zorunda kalırlar. Bu da göz kenarlarında kırışıklara neden olur. Güneş gözlüğünün bir diğer fonksiyonu da ışığı kırmasıdır. Gözlük camı farklı koyuluklarda olabilmektedir. Göz hassasiyetinize göre seçim yapabilirsiniz.

Gözlüğün kalitesini anlamak için gözlüğü taktıktan sonra hafifçe sağa sola ve yukarı aşağı başınızı oynattığınızda görüntüde herhangi bir kırılma ya da bozulma olmuyorsa camın kaliteli olduğu anlamına gelir. Gözlük camın rengi tüm yüzeyinde aynı olmalıdır. Ya da aşağıdan yukarı doğru koyulaşmalıdır. Böylece yukarıdan açılı gelen güneş ışınlarını da engellemiş olursunuz. Camın geniş olmasına özen göstermelisiniz ki tam koruma gerçekleşsin. Göz rengi açık olanlar güneş ışınlarına karşı daha hassastır. Güneş gözlüğü katarakt oluşumu büyük ölçüde engeller. Küçük yaştaki çocuklar için bile güneş gözlüğü kullanabilirsiniz. Tüm bunlara paralel alacağınız güneş gözlüğünün markasının orijinal olmasına dikkat etmelisiniz

Güneş Gözlüğü Fiyatları

Tüm güneş gözlüklerinde uygun fiyat ve taksitli ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Sayfamızdaki tüm gözlük markaları orjinaldir ve güvenle alabilirsiniz. Kaliteyi ucuza almak için sayfamızdaki yüzlerce gözlük modelini inceleyebilirsiniz. Pek çok modelde aynı gün kargo seçeneği bulunmaktadır. Özellikle sevgililer günü için anneler günü yada babalar günü için güneş gözlüğü hediye edebilir sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor