İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Htc cep telefonu modelleri ve en ucuz htc fiyatları taksitli telefon

HTC telefon fiyatları ucuz HTC cep telefonu modelleri İstanbul Bilişimde. HTC telefon kampanyaları için bizi ziyaret edin. Taksitli HTC U Play telefonlar farklı renk seçenekleriyle burada

0 adet ürün listelendi.
0 adet ürün listelendi.

HTC Cep Telefonu Fiyatları

Tüm dünyada hızlı bir büyüme kateden HTC, ülkemizde de cep telefonun denince ilk akla gelen markalardan biri haline gelmiştir. Akıllı telefonda aradığınız tüm özellikleri HTC’nin telefonlarında bulabilirsiniz. HTC One ve HTC Desire olmak üzere iki seri halinde üretilen HTC cep telefonlarını uygun fiyat avantajlarıyla sayfamızda bulabilirsiniz.

HTC cep telefonu modellerinde esas olan ergonomik tasarımın yanından teknik özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Bütçeyi zorlamayan HTC cep telefonu modellerindeki uygun fiyat avantajı ile en çok satılanlar listelerinde üst basamakları zorluyor. Tüm HTC cep telefonu modellerinde Android işletim sistemi kullanılmaktadır. Kullanımı çok kolay olan Android işletim sistemi sayesinde işlemlerinizi çok kolay yapacaksınız. Android marketteki zengin uygulama çeşitliliğini görünce şaşıracaksınız.

Cep telefonu alırken HTC ye karar verdiyseniz ekran boyutuna karar verebilirsiniz. Kamera özelliklerini de belirledikten sonra işlemci hızı ve ram seçeneklerini de belirleyip aradığınız modele ulaşabilirsiniz. Çok fazla uygulama indiriyor, video ve fotoğraf çekiyorsanız dahili hafızası yüksek bir telefon almanızda fayda var. Ya da micro sd kart alarak HTC cep telefonunuzun hafızasını arttırabilirsiniz.

Farklı renk opsiyonları
Sunulan HTC cep telefonlarında siyah, beyaz, gold, gümüş, kırmızı, gri ve mavi renkleri mevcuttur. Her biri birbirinden güzel HTC cep telefonlarındaki ince tasarımı mutlaka görmelisiniz. Çift sim kart desteği HTC cep telefonlarında. Dual modellerindeki çift sim kart desteği sayesinde çift telefon taşımanıza gerek kalmayacak. Son derece geliştirilmiş ses sistemi sayesinde telefon zil sesi, mesaj bildirim ve alarm sislerini kaliteli bir şekilde duyabilirsiniz. Aynı zamanda müzik dinlemenin zevkine varacaksınız.

Dünyanın ilk 10 çekirdekli telefonlarından birini HTC nin ürettiğini biliyor muydunuz? Radyolu HTC cep telefonu modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. pek çok HTC modeli 4.5G teknolojisini desteklemektedir. Ekran boyutları 4,5” ile 5,5” arasında değişmektedir. HTC U Play en çok tercih edilen modelidir. Gelişmiş bir güvenlik sistemine sahip olan HTC telefonlar parmak izi okuyuculu modelleri ile rakiplerine fark atıyor. Tüm HTC cep telefonu aksesuarlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Standart ekran koruyucu ve kırılmaz ekran koruyucu ile kapak ve filip cover modellerini de mutlaka incelemelisiniz. Telefonunuz ile birlikte alabileceğiniz taşınabilir şarj cihazlarını da uygun fiyat ve ödeme avantajları ile sayfamızda bulabilirsiniz.  
yükleniyor
yükleniyor