İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Huawei cep telefonu modelleri ve en ucuz fiyatları taksitli telefon

Huawei Cep Telefonu Fiyatları En Ucuz Huawei Modelleri taksitli Telefonlar En çok satılan Huawei telefonlar; Huawei P20 Lite, Mate 10 Lite, Huawei Y7, Huawei P20 Pro. Tüm Huawei Telefon modelleri İstanbul Bilişimde. 16gb, 32gb, 64gb, 128gb Huawei telefonlar ile Tüm renk seçeneklerini İstanbul Bilişim'de bulabilirsiniz

47 adet ürün listelendi.
47 adet ürün listelendi.

Huawei Cep Telefonları

Huawei 1987 yılında Çin’de kurulmuştur. Dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihazları üreticisidir.  ARGE ye çok büyük yatırımlar yaparak büyümesine devam eden Huawei personelinin yarsına yakınını Araştırma-Geliştirme çalışmalarına ayırmaktadır. Huawei’nin ülkemizde de cep telefonu modelleri satılmaktadır. Fakat Türk Telekom ve Vodafone gibi firmalara telekomünikasyon hizmetleri sağlamaktadır. Dünyanın en büyük 50 operatörünün 36’sına teknolojik alt yapı desteği sağlamaktadır.

Huawei cep telefonları ülkemizde de çok sevilmekte ve kullanılmaktadır. Globalde yakaladığı başarıyı ülkemizde de yakalamış ve satışlarını sürekli arttırmıştır. Zaten teknolojik alt yapısı sağlam bir marka olduğu için yeni teknolojileri cep telefonlarında kullanmaktadır. Yeni teknolojilere verdiği önemi şık ve estetik dizaynla kalitesini perçinlemiştir. Huawei kullanıcılarının beklentilerini karşılama adına pek çok çalışmalar yürütmektedir. Bu nedenle model çeşitliliğini her geçen gün arttırmaktadır. Akıllı telefon kullanımının her geçen gün arttığı günümüzde böyle genç markaların önü açık görünmekte. Sayfamızda satılan tüm Huawei cep telefonları iki yıl garantili satılmaktadır.

Pek çok marka gibi Huawei cep telefonlarında Android işletim sistemi kullanılmaktadır. Android’in Google Play Store’daki zengin uygulama içeriğinden yararlanabilirsiniz. Tüm Huawei modellerinin kullanımı kolay ve hızlıdır. Her yaştan insanın kullanabilmesi için zarif ve şık bir kasa yapısına sahiptir. İnternette gezinebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızı kullanarak paylaşımlar yapabilirsiniz. Huawei cep telefonlarının tüm yeni modellerinde 4G yada 4,5G teknolojik alt yapısı vardır. Böylece internetiniz kat kat daha hızlı olacak. Ekstra ince metalik kasa tasarımları tek elle kullanılabilen ekran boyutları, farklı renk seçenekleri ile Huawei cep telefonları İstanbul Bilişim stoklarında.

Huawei Cep Telefonu Fiyatları


Huawei cep telefonu fiyatları performansı da katarsak oldukça başarılı modellerdir. Dikkat edeceğiniz üzere her zaman en çok satılanlar arasında mutlaka modelleri yer almaktadır. Kullanıcı yorumlarında da ekseriyette Huawei cep telefonlarının fiyatları ile ilgili yorumları görmekteyiz. Yeni teknolojiyi ucuza almak istiyorsanız Huawei cep telefonlarını incelemenizi öneririz. Modern tasarım, yeni teknoloji ve fiyat olarak değerlendirmeye alınırsa Huawei en iyi cep telefonu modellerini üretiyor diyebiliriz. Zevkli ve ergonomik tasarımlar ultra slim kasaya sığdırılmış. Her yaşa ve zevke uygun Huawei cep telefonları İstanbul Bilişim’in uygun fiyat ve cazip ödeme avantajları ile sizlere sunulmaktadır. Aynı zamanda pek çok model aynı gün kargo ile kısa zamanda kapınıza kadar getirilmektedir.
yükleniyor
yükleniyor