İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Lenovo cep telefonu modelleri ve en ucuz fiyatları taksitli telefon

Lenovo cep telefonu fiyatları ve modelleri, Lenovo Moto G5S Plus, Lenovo Moto E4 modelleri İstanbul Bilişim stoklarında. En ucuz Lenovo akıllı telefonlara buradan ulaşabilirsiniz

0 adet ürün listelendi.
0 adet ürün listelendi.

Lenovo Telefon

Dünyanın en iyi bilgisayar üreticilerinden biri olan Lenovo, son teknoloji akıllı cihazlarıyla İstanbul Bilişim mağazalar zincirinde sizleri bekliyor.

Lenovo, bilişim teknolojisi alanında birçok cihazı tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Dünya çapında; Lenovo notebook, tablet bilgisayar, ultrabookmasaüstü bilgisayarlar, iş istasyonları, sunucu ve çevre birimleri, bilgisayar monitörleri dahil olmak üzere çok sayıda teknolojik cihazın üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Ayrıca, birçok ülkede akıllı telefon satışı da yapmaktadır.

Legend Grup Ltd. ve Yeni Teknoloji Geliştirme A.Ş. adıyla 1984 yılında 11 mühendisten oluşan bir grup tarafından Pekin’de kurulmuştur. Kuruluşunun ardından ilk 20 yıl "Legend" ismi ile pazarda yer almaya devam etti. ismini kullandı. 2003 senesinin Nisan ayında yeni isim olarak "Lenovo" ismi belirlendi. Şirket, 2005 yılında IBM firmasının Bilgisayar bölümünü satın alarak önemli bir yapı taşını ekledi. 2009 yılında HP, Dell ve Acer'ın ardından %28,6 pazar payıyla dünyanın en büyük 4’üncü Çin’in ise en büyük bilgisayar üreticisi konumuna yerleşti.

“Yeni Düşünce” sloganıyla dünyada bilgisayar sınıfında adından söz ettiren Lenovo, Google'ın 2012 yılında 12.5 milyar dolara satın aldığı Motorola'yı, 2014 yılında 2.91 milyar dolar karşılığında Google'dan satın alarak, akıllı telefon sektöründe önemli bir markayı bünyesine katmış oldu.

Akıllı telefon üreticisi Lenovo, akıllı telefon sektöründe Lenovo Vibe P1 modeliyle 5000 mAh büyüklüğünde telefon geliştirerek, piyasada büyük bataryalı telefonların öncüsü oldu. Katlanır ekranlı dizüstü bilgisayar modeli “Yoga” serisi de markanın en çok sevilen ürünleri arasında yer almaktadır.

Lenovo 2013'te ülkemizde %18,2 pazar payına ulaştı ve Türkiye’de pazar lideri oldu. Ayrıca Lenovo Türkiye'ye göre; Türkiye, marka için stratejik ülkelerin arasında ilk sıralarda gelmektedir. Çin merkezli bilişim teknolojisi şirketi olan Lenovo, Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, El Bilgisayarı, Sunucu, Akıllı Telefon ve teknolojik donanımları üreten dünyaca ünlü bir marka. Lenovo ismi "Le-" (Legend) ve "-novo" (Latince"yeni") kelimelerinin birleşmesinden oluşmaktadır.
yükleniyor
yükleniyor