LG 50UK6470PLC 4K Ultra HD 50" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon

Kampanya Fiyatý

5.300,00

3.729,00

Tek Çekim Fiyatý  

3.673,07

Nakit / Havale / EFT Fiyatý  

3.579,84

Dahili Uydu Alýcý : Var
Görüntü Kalitesi : 4K Ultra HD
Wi Fi : Var
Ekran Boyutu : 50 inç / 127 cm
Smart Tv : Var

Kazancýnýz 1.571,00
Ücretsiz Kargo
Ortalama 15 Ýþ Gününde Kargoda
6 Taksit Seçeneði

TEKNÝK ÖZELLÝKLER
TV Geniþliði (Ayaklý) 1133 mm
4K Aktif HDR Gerçekçi bir sahne için 4K Aktif HDR
Akýllý Ses Modu Var
Akýllý Ses Tanýma Var (Sihirli Kumanda gerektirir.)
Analog Alýcý Var
Audio Codec AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, DTS, DTS-HD, DTS Express, WMA, apt-X
Dahili Uydu Alýcý Var
Desteklenen HDR Formatlarý HDR 10, HLG
DTS Decoder Var (DTS-HD)
Ekran Formatý 16:9
Enerji Sýnýfý A
Frekans Aralýðý 50 / 60
FULL HD DESTEÐÝ Var
Güç Tüketimi Özellikleri Güç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod) Iþýk sensörü (Eco Sensor/Akýllý Sensör) Otomatik Kapanma
Görüntü Kalitesi 4K Ultra HD
GÖRÜNTÜ TARAMA HIZI 1600 Hz
Görüntü Teknolojisi LED
HD Karasal Alýcý (DVB-T2) Var
Hi-Fi Ses Var
Hoparlör Sistemi 2.0 Hoparlör Sistemi
Kablo TV (DVB-C) Var
Kanallarým Var
Karasal Alýcý (DVB-T) Var
LG ThinQ AI webOS (AI ThinQ)
Mobil Baðlantý Var
Net Ses III Var
Renk Düzenleme Motoru Var
Sihirli Ses Ayarlama Uyumlu
Smart TV Özellikleri LG Content Store Web Tarayýcý
Tasarým Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteði (200×200 mm)
TV Aðýrlýðý (Ayaklý) 11.9 kg
TV Derinliði (Ayaksýz) 88 mm
TV Geniþliði (Ayaksýz) 1133 mm
TV Yüksekliði (Ayaksýz) 663 mm
Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
Tüketim (Ortalama) 89 W
Uygulama Yükleyebilme Var
Voltaj Aralýðý 100 – 240
Web Tarayýcýsý Var
Wi Fi Var
Ön Çerçeve Rengi Siyah
Öne Çýkan Özellikler VP9: Var (4K/60p, 10 bit)
Ekran Boyutu 50 inç / 127 cm
GARANTÝ
GARANTÝ 2 yýl
ÇÖZÜNÜRLÜK
Çözünürlük 3840 x 2160
Smart TV Var
16:9 MODU Var
GÝRÝÞ-ÇIKIÞ TERMÝNALLERÝ
HDMI 3
USB GÝRÝÞ 2 Adet
RF GÝRÝÞÝ Var (2 Adet)
KULAKLIK ÇIKIÞI Var
ETHERNET Var
EXTRA ÖZELLÝKLER
Üretici Firma LG
HD Uydu Alýcý (DVB-S2) Var
ANALOG TUNER Var
WI-FI Var
DLNA Var
HDMI-CEC SIMPLINK
SES ÖZELLÝKLERÝ
HOPARLÖR SÝSTEMÝ 2.0 hoparlör sistemi
SES MODU Ultra Surround
Açýklama
Model Kodu 50UK6470
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
*Bu ürün LG Electronics Inc. Yetkili Servisleri Tarafýndan 2 Yýl Garantilidir. LG Resmi Distribütörleri tarafýndan ithal edilmektedir.*KKTC ve Yurtdýþýna satýlan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslar arasý garanti koþullarý geçerlidir,bu koþullarý araþtýrmak müþterilerimizin sorumluluðundadýr.*Ürün özellikleri, üretici-distribütör firmalar ve çeþitli internet kaynaklarýndan alýnmýþtýr. Özellik bilgilerinin doðruluðu tarafýmýzdan %100 garanti edilmemektedir.*Paket içerikleri üretici-distribütör firmalar tarafýndan haber vermeksizin deðiþtirilebilir.*LG Tüketici Danýþma Merkezi: 444 6 543

Yeni nesil Smart TV’ler arasında üst sıralarda yer alan LG 4K Ultra HD LED TV, geniş izleme açısı, sunduğu keskin görüntüler, gerçekçi sahneler ve yapay zeka özelliği ile izleyicileri adeta büyülüyor. İstanbul Bilişim de ki uygun fiyatları ile de dikkatleri üzerine toplayan ürün, AI-V özelliği sayesinde de Smart TV anlayışını en üst seviyelere çıkarıyor. Dil işleme özelliğinin yanı sıra etkileyici ses özellikleri, şık ve modern tasarımı, HDR görüntü teknolojisi ve daha fazlasıyla öne çıkan ürün, kullanıcıların izleme keyiflerini ikiye katlıyor. Dahili uydu alıcıya da sahip olan LG Smart TV, birçok kanalın kolay ve zahmetsiz bir şekilde izlenebilmesine olanak tanıyor. Tüm özellikleriyle yeni nesil LG Ultra HD LED TV, kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya yetiyor.

 

Gelişmiş teknolojik özellikleriyle LG TV, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırıyor. Smart TV özelliği sayesinde sesli komutlara yanıt verebiliyor ve daha birçok yeni nesil teknolojisiyle fark yaratıyor.

 

LG Ultra HD TV, bir Full HD TV’ye göre dört kat daha yüksek çözünürlük sağlıyor. Dört kat daha net görüntüler sunan TV, geniş izleme açısıyla renk bozulmalarına veda etmenize imkan tanıyor. Bu özellikle televizyonu hangi açıdan izlediğinizin hiçbir önemi kalmıyor. Aynı zamanda geniş açısı sayesinde renk kaymalarını da tarihe gömüyor ve her açıdan gelişmiş bir netlik sağlıyor.

LG TV, dört çekirdekli işlemciye sahip olduğundan görüntülerde oluşan bulanıklıkları azaltıyor. Görüntü keskinliğini en üst düzeye çıkaran ürün aynı zamanda çözünürlük seviyesini de 4K’ya yükseltiyor. Yüksek Dinamik Aralık yani HDR sayesinde LG TV, daha canlı renklere, daha güçlü kontrastlara ve daha fazla detaya yer veriyor. Karanlık sahnelerdeki ufacık detayları bile görmenize yardımcı oluyor ve aynı zamanda HDR10 Pro ve HLG Pro gibi çoklu HDR formatlarını da destekliyor.

 

Yeni nesil Smart TV’ler arasında yerini alan LG Ultra HD LED TV, sizi dinliyor, dinlediklerini düşünüyor ve cevap veriyor. Doğal dil işleme özelliğine sahip olduğundan, televizyondaki içeriklere ve tüm hizmetlere tek bir komutunuzla erişmenize olanak tanıyor. Karmaşık adımlarla uğraşmanıza gerek kalmadan taleplerinizi gerçekleştiren TV, AI-TV sayesinde izleme alışkanlıklarınızı büyük ölçüde değiştiriyor. webOS Smart TV işletim sistemine de sahip olan LG Ultra HD LED TV, her an size büyük kolaylıklar sağlıyor. Televizyon izlemek tüm bu teknolojiler sayesinde daha eğlenceli ve daha keyifli bir hâle geliyor.

 

LG TV, üstün ses teknolojisi sayesinde izleme esnasında seslerdeki tüm detayları duyabilmenize yardımcı oluyor. Ürün, sanal çoklu kanallar oluşturarak ultra surround efektini üretiyor ve gelişmiş bir ses teknolojisini kullanıcılarına sunuyor.

 

Yeni nesil teknolojileri içerisinde barındıran ve hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran LG TV, tüm bu faydaları sağlarken A+ enerji verimliliği sınıfı sayesinde de çok düşük bir enerji tüketiyor. Yıllık enerji tüketim miktarı yalnızca 123 kWh olduğundan siz keyifle programlarınızı izlerken elektrik faturalarından endişe etmenize engel oluyor.

Şık çerçeveleri, büyüleyici ve modern tasarımı ile LG 127 ekran Smart 4K Ultra HD TV, yaşam alanlarınıza en iyi şekilde uyum sağlıyor. Gelişmiş teknolojileri, akıllı özellikleri, İstanbul Bilişimde ki hesaplı fiyatları ve daha fazlasıyla dikkatleri üzerine topluyor ve kullanıcıların yaşam alanlarındaki en iyi arkadaşlarından biri oluyor.

LG 50UK6470PLC 4K Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon

Teknolojide lider marka konumunda bulunan LG, yeni modeli 50UK6470PLC 4K Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon ile kullanıcıların tercihi oluyor. Şık ve zarif çizgilere sahip model, üstün performansının yanı sıra evlerin havasını da değiştiriyor. LG’nin tasarladığı zarif televizyon, ister duvara monte edilerek isterse de özel ayakları sayesinde TV ünitesi üzerinde kullanılabiliyor. 13,7 kg ağırlığındaki hafif televizyon, evin her yanına rahatlıkla taşınabiliyor. Fonksiyonel kullanım olanağı sunan LED televizyon, farklı özellikleri ile kullanıcılar tarafından beğeni kazanıyor. 50 inç boyutundaki geniş ekranı ve yüksek çözünürlüğü ile film, dizi, belgesel ve maç izlerken ekranda görünenleri birebir yaşıyormuş hissi veriyor. Dâhili uydu alıcısı sayesinde onlarca kanala kolayca ulaşılıyor.

Fonksiyonel Özelliklere Sahip LG Smart LED Televizyon

Yeni nesil model, birçok bağlantı noktası ile kolayca veri transferi gerçekleştirebiliyor. HDMI girişi sayesinde görüntü ve sesi aynı anda tek kablo üzerinden aktarabiliyor. USB yuvası ile akıllı cihazlardaki müzik, fotoğraf ve videoları, kolayca TV üzerinde gösterebiliyor. Bluetooth ve DLNA teknolojilerinin de olduğu LED televizyon, kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda ürün dâhilinde Wi-Fi Direct özelliği de bulunuyor. A+ enerji sınıfı etiketine sahip 4K uydu alıcılı Smart LED televizyon, düşük enerji tüketimiyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Yıllık ortalama 123 kWh enerji tüketen ürün, enerji tasarrufu modu ile elektrik tüketimini azaltmaya yardımcı oluyor. Ürünün enerji sınıfı etiketi ve kullanımına dair ayrıntılı bilgiler, ürün ile birlikte gelen kullanma kılavuzunda yer alıyor. Eğer sizin de aradığınız fonksiyonel ve düşük enerji tüketimi gerçekleştiren bir televizyon ise LG 50UK6470PLC 4K Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon tam size göre bir TV modeli oluyor.

Gelişmiş 4K Görüntü Teknolojisi

4K görüntü kalitesine sahip LED televizyon, 4K aktif HDR özelliği ile yayındaki görüntülerin iyileşerek ekrana yansımasını sağlıyor. Ürün, 3840 x 2160p ekran çözünürlüğü ile sinemadaki seyir keyfini evlere taşıyor. LG LED televizyonda görüntü kalitesini artırmak amacıyla birçok görüntü geliştirici özellik bulunuyor. HDR efekti, çözünürlük yükseltici, renk düzenleme motoru gibi farklı özellikler bulunuyor. Gelişmiş görüntü teknolojisini 2.0 hoparlör sistemi ile destekleyen model, 10 W + 10 W ses çıkış gücü ile izleyicilere özlenen seyir keyfini sunuyor. Dâhili hoparlörler, titreme ve cızırtı yapmıyor. Smart LED TV, gürültü azaltıcı özelliği ile düzgün ses çıkışı sağlıyor. Dört çekirdekli Smart televizyon, güçlü işletim sistemi sayesinde birçok işlemi kolayca yerine getiriyor. Harici HDD veya USB ile DTV Recording özelliği sayesinde yayını, izleme hâlinde iken kayda alabiliyor. Bu sayede kullanıcılar, sevdikleri ya da seyre ara vermek zorunda kaldıkları programları daha sonra tekrardan izleyebiliyor. Model üzerinde ayrıca, Time Shift, Simplink ve E-kılavuz özellikleri bulunuyor. E-kılavuz ile kullanıcılar, TV ile ilgili merak ettikleri birçok işlemi kolayca öğrenebiliyor. Smart TV özelliği bulunan televizyon, birçok çevrimiçi uygulamaya da ev sahipliği yapıyor. LG uygulama mağazası sayesinde kullanıcılar, film, dizi veya oyun kiralayıp satın alabiliyor.

Benzersiz Televizyon Seyir Keyfi

 • Ultra Surround özelliği ile üstün ses performansı sunuyor.
 • Dâhili HD uydu alıcısı sayesinde yüzlerce kanal izlenebiliyor.
 • 4K aktif HDR ve yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde tüm görüntüleri netleştiriyor.
 • LG TV, yapay zekâ ile kullanıcıların yerlerinden kalkmadan ve kumanda kullanmadan televizyona komut vermesine olanak tanıyor.
 • Bluetooth ve DLNA ile kolay veri paylaşımı gerçekleşiyor.
 • A+ enerji sınıfı etiketi ve enerji tasarruf modu ile düşük tüketim gerçekleştiriyor.

LED TV Teknik Detayları

 • Ekran: 50” (127 cm)
 • Smart TV: webOS (Al ThinQ)
 • Çözünürlük: 4K Ultra HD – 3840 x 2160p
 • LG TV yapay zekâözelliği
 • Wi-Fi dâhili bağlantı

< style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: "Times New Roman"; font-size: medium; box-sizing: inherit; line-height: normal !important;">Keskin bir görüntü için yüksek çözünürlük Çözünürlük yükseldikçe, görüntü detayı da artar. LG UHD TV’nin çözünürlüğü bir Full HD TV’den dört kat yüksektir. Bu, 4 kat daha net görüntü anlamına gelir. Geniş İzleme Açısı TV’yi hangi açıdan izlediğinizin artık önemi yok! LG UHD TV ile renk kayması veya bozulma olmaksızın doğru renklerin keyfini çıkarın. Gerçek görüntünün özü Dört çekirdekli işlemci sayesinde görüntüdeki bulanıklık azaltılır ve görüntü keskinliği arttırılarak çözünürlük seviyesi 4K’ya yükseltilir. Etkileyici Ses Harika televizyonlar harika sesi hak eder. LG’nin üstün ses teknolojisi, ultra surround efektini üreten sanal çoklu kanallar oluşturur. Gerçekçi bir sahne için 4K Aktif HDR Yüksek Dinamik Aralık anlamına gelen HDR ile daha canlı renkler, daha yüksek kontrast ve karanlık sahnelerde daha fazla detaya hazır olun. LG UHD TV, HDR10 Pro ve HLG Pro da dahil olmak üzere çoklu HDR formatlarını desteklemektedir. Modern Tasarım Şık metal çerçeveler, modern tarzı ile tasarımı daha da büyüleyici hale getiriyor.

Önemli Özellikler

 • Keskin bir görüntü için yüksek çözünürlük
 • Geniş İzleme Açısı
 • Gerçek görüntünün özü
 • Gerçekçi bir sahne için 4K Aktif HDR
 • LG TV Yapay Zeka (AI) ile buluşuyor
 • Etkileyici

 • Özellikler
 • Teknik özellikleri

Keskin bir görüntü için yüksek çözünürlük< style="box-sizing: border-box;">Çözünürlük yükseldikçe, görüntü detayı da artar. LG UHD TV’nin çözünürlüğü bir Full HD TV’den dört kat yüksektir. Bu, 4 kat daha net görüntü anlamına gelir.< style="box-sizing: border-box;">LG 50UK6470PLC 4K Ultra HD 50&quot; Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon

Geniş İzleme Açısı< style="box-sizing: border-box;">TV’yi hangi açıdan izlediğinizin artık önemi yok!< style="box-sizing: border-box;">LG UHD TV ile renk kayması veya bozulma olmaksızın< style="box-sizing: border-box;">doğru renklerin keyfini çıkarın.LG 50UK6470PLC 4K Ultra HD 50&quot; Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon

*Bu içerikte belirtilen geleneksel terimi ile önceki LG modeline atıfta bulunulmaktadır.< style="box-sizing: border-box;">

LG 50UK6470PLC 4K Ultra HD 50&quot; Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonGerçek görüntünün özü< style="box-sizing: border-box;">Dört çekirdekli işlemci sayesinde görüntüdeki bulanıklık azaltılır ve görüntü keskinliği arttırılarak çözünürlük seviyesi 4K’ya yükseltilir. < style="box-sizing: border-box;">

LG 50UK6470PLC 4K Ultra HD 50&quot; Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonGerçekçi bir sahne için 4K Aktif HDR< style="box-sizing: border-box;">Yüksek Dinamik Aralık anlamına gelen HDR ile daha canlı renkler, daha yüksek kontrast ve karanlık sahnelerde daha fazla detaya hazır olun. LG UHD TV, HDR10 Pro ve HLG Pro da dahil olmak üzere çoklu HDR formatlarını desteklemektedir.< style="box-sizing: border-box;">< style="box-sizing: border-box;">

LG TV Yapay Zeka (AI) ile buluşuyor< style="box-sizing: border-box;">LG 50UK6470PLC 4K Ultra HD 50&quot; Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon

LG 50UK6470PLC 4K Ultra HD 50&quot; Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon

Etkileyici Ses< style="box-sizing: border-box;">Harika televizyonlar harika sesi hak eder.< style="box-sizing: border-box;">LG’nin üstün ses teknolojisi, ultra surround efektini üreten sanal çoklu kanallar oluşturur.< style="box-sizing: border-box;">LG 50UK6470PLC 4K Ultra HD 50&quot; Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon

 

Modern Tasarım< style="box-sizing: border-box;">Şık çerçeveler, modern tarzı ile tasarımı daha da büyüleyici hale getiriyor.< style="box-sizing: border-box;">

  vworld axess paraf
  Taksit Tutarý Toplam Tutar Taksit Tutarý Toplam Tutar Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 1.945,57 3.891,13 1.924,65 3.849,29 1.864,50 3.729,00
3 1.325,87 3.977,60 1.311,30 3.933,89 1.243,00 3.729,00
4 1.017,00 4.068,00 1.017,00 4.068,00 932,25 3.729,00
5 832,52 4.162,60 842,32 4.211,58 759,65 3.798,24
6 710,29 4.261,71 727,61 4.365,66 639,83 3.838,97

  vworld
  Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 1.945,57 3.891,13
3 1.325,87 3.977,60
4 1.017,00 4.068,00
5 832,52 4.162,60
6 710,29 4.261,71
  axess
  Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 1.924,65 3.849,29
3 1.311,30 3.933,89
4 1.017,00 4.068,00
5 842,32 4.211,58
6 727,61 4.365,66
  paraf
  Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 1.864,50 3.729,00
3 1.243,00 3.729,00
4 932,25 3.729,00
5 759,65 3.798,24
6 639,83 3.838,97

Paraf
Halk Bank

LG 50UK6470PLC 4K Ultra HD 50" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon yorumlarý

Tüm yorumlarý gör (9)

LG 50UK6470PLC 4K Ultra HD 50" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon

Çok Ýyi (12)
34%

Ýyi (13)
37%

Ne Ýyi / Ne Kötü (9)
26%

Kötü (1)
3%

Çok Kötü (0)
0%

4

Ortalama Puan

Tv

Orijinalden alýntý: Kullanýcý Adý: Ýmdat Baba Ben bu tv alacam da ilk defa istanbul bilisimden alisveris yapacam bu derece ucuz olmasinin sebebi ne teknosa vatan bilgisayar evkur vs den bir bunu ogrenmek istiyorum bide aldigim tv den sorun yasarsam ist bilisim e mi yolluyorum yoksa bayisine mi 2yil garanti bu tv yi herturlu lg servisinde yaptirabiliyormuyum bu iki soruma cevap verirseniz memnun olurum
Merhaba diðer firmalardan daha uygun olmamýzýn nedeni Ýthalatçý garantili ürünler satmamýzdan kaynaklýdýr. 2 Yýl boyunca herhangi bir sorunda bizlerden destek almaktasýnýz. Yani bize göndermektesiniz.

/
Bu yorumu faydalý buluyor musunuz?

Tv

Ben bu tv alacam da ilk defa istanbul bilisimden alisveris yapacam bu derece ucuz olmasinin sebebi ne teknosa vatan bilgisayar evkur vs den bir bunu ogrenmek istiyorum bide aldigim tv den sorun yasarsam ist bilisim e mi yolluyorum yoksa bayisine mi 2yil garanti bu tv yi herturlu lg servisinde yaptirabiliyormuyum bu iki soruma cevap verirseniz memnun olurum

/Rize
Bu yorumu faydalý buluyor musunuz?

destek lütfen satýþ konusunda

Orijinalden alýntý: Kullanýcý Adý: HÜSEYÝN GÖÇEN merhaba LG 50UK6470PLC 4K Ultra HD 50" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon almak istiyorum en erken teslimat hangi gün olur
Merhaba Hüseyin bey Ürün 10 gün sonra stoklarýmýza girecektir. Bunun akabinde kargolanacaktýr. Ayni en erken 10 günlük bir süre söz konusudur.

/
Bu yorumu faydalý buluyor musunuz?

destek lütfen satýþ konusunda

merhaba LG 50UK6470PLC 4K Ultra HD 50" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon almak istiyorum en erken teslimat hangi gün olur

/
Bu yorumu faydalý buluyor musunuz?

Kargolama kurulum

Tv ; kargolama , nakliyat gayet güzel. lg servisi de ayný gun gelip kurulumunu yaptý. Turkiyenin bir ucundan bir ucuna 3 günde tamamlandý. Teþekkürler…

/Bitlis
Bu yorumu faydalý buluyor musunuz?

50UK6470 50″ 126 Ekran Uydu Alýcýlý 4K Ultra HD Smart LED TV

Ürün gayet güzel paketlenmiþ ve söylenildiði tarihte teslim edildi. Öncelikle ürünün görüntü kalitesi muhtesem 10 gündür kullanýyorum Ýnternet hýzý cok iyi uygulamalarý (Digitürk olay, Netflix, puhu vs..) çok iyi ve hýzlý, webos 4.01 yüklü olarak geliyor, internetten film izlemekte hiç sýkýntý yaþamadým takýlma donma vs yok, (fullhdfilmizlesene.net ten izliyorum) tasarýmý iyi ama çok ince degil. Olumsuz yönleri: kanal geçiþleri 4-7sn arasýnda abartýsýz, kanal düzenleme yok favorilerime ekleyebiliyorsunuz ama kanal numarasý deðiþmiyor örneðin Spor kanallarý 70 li sýralarda 3.siraya koyayým kumandadan 3e basýnca TRT spor gelsin deyince olmuyor. Akýllý kumanda yok ama ben booyse marka bir touchpad li klavye ile internette tüm iþlerimi halledebiliyorum

/Ýstanbul
Bu yorumu faydalý buluyor musunuz?

Fiyatýna göre alýnabilecek en iyi tv

Ürün fiyatýna göre iyi görüntü kalitesi de hoþ ancak kanallar arasý geçiþ yavaþ.sihirli kumanda yerine telefonunuza LG Android uygulamasýný indirip telefonla tvyi wifi üzerinden eþleþtirince telefonunuzu kumanda olarak kullanabilirsiniz bu özellik baya hoþuma gitti.alýnabilir bir ürün tavsiye ederim.

/Ýstanbul
Bu yorumu faydalý buluyor musunuz?

50UK6470

boþu boþuna maðazalardan alýp 500 lira fazla para vermeyin. ürün maðazalardakinin birebir aynýsý orjinal kutusunda geliyor. 2 yýl LG garantisinde. LG müþteri hizmetlerini arýyorsunuz 444 6 543 akþam 8 de aradým ertesi gün öðlen 12’de servis eve gelip televizyonu ücretsiz kurdu.

/
Bu yorumu faydalý buluyor musunuz?

YORUM

kullanýmý kokay Webos isletim sistemi var görüntü olarakda gözü yormuyor gerçek renkleri gösteriyor inç olarakda çok ideal fiyat perfomansý keyifli tavsiye ederim. lg tv plus uygulamasýný indirebilirsiniz telefonunuza mause klavye butun uygulamalarý acabilyorsunuz eðer akýllý kumanda da alýrsanýz dünyada ki tek tükçe yapay zekalý tvsi akýllý komut sistemi güzel

/Ankara
Bu yorumu faydalý buluyor musunuz?

Ürün adresinize ulaþtýðý günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramýzdan müþteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi baþlatabilirsiniz.

Ýade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiþ ve kullanýlmamýþ olmasý gerekmektedir.

Servis tarafýndan kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapýlmasýyla ürünler kayýt altýna alýnmýþ olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiþ olur. Ýlgili mevzuat gereði cayma hakký kapsamýnda “ürünün yeniden satýlabilir özelliðinin kaybolmamasý” gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafýndan kurulumu yapýlmýþ olan ürünlerde cayma hakký kapsamýnda iade alýnamamaktadýr.

Her türlü yazýlým ve programlarýnda, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kýrtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuþ, þerit v.b) ile kiþisel bakým / kozmetik malzemelerinde cayma hakkýnýn kullanýlabilmesi için mal/hizmetin ambalajýnýn açýlmamýþ, bozulmamýþ ve kullanýlmamýþ olmalarý þartý bulunmaktadýr.

*Ücret iadesi; iade iþlemleriniz onaylandýktan sonra kredi kartýnýza / banka hesabýnýza 3 iþ günü içinde yapýlmaktadýr. Ödeme iþlemlerinin hesaba yansýma süresi bankalara göre farklýlýk gösterebilir.

Lütfen aþaðýdaki bilgilendirme yazýsýný dikkatlice okuyun…

 • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeþitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlýdýr. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anýnda deðiþmiþ veya hatalý olabileceðinden dolayý, güncel ve kapsamlý bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanýzý öneririz.
 • Üreticiler ve Ýstanbul Biliþim ürün özelliklerini deðiþtirme hakkýný saklý tutar. Ürün bilgilerinin kullanýmýndan ötürü Ýstanbul Biliþim sorumluluk kabul etmez.

yükleniyor