Microsoft Surface
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Microsoft surface tablet pc fiyatı ve microsoft surface modelleri

Grafik ve tasarım üzerine yenilikçi bütün teknolojiler ile donatılmış bir ürün. Microsoft Office uygulaması ile sorunsuz bir şekilde çalışın: Power Point, Word ve Excel dosyalarında 3D içeriğini kullanarak görsel kalite ve yaratıcılığınızı geliştirin.

0 adet ürün listelendi.
0 adet ürün listelendi.

Microsoft Surface Tablet PC Modelleri ve Fiyatları:

Microsoft Surface ilk olarak 2007 yılında tüm dünyaya duyurulmuştur. Eski zamanlara nazaran sesini dünyaya son yıllarda daha çok duyuran Microsoft, aradan geçen yıllar içinde bir dünya devi olmuştur. Ancak bu zenginliği herkesin düşündüğü şekilde sadece geliştirdiği işletim sistemini satarak değil ayrıca sektördeki büyük açıkları kapatabilecek nitelikte yazılan yazılımların kendisi için tehlike teşkil edecek aşamaya getirmeden satın almasıyla başarabilmiştir. Microsoft, grafik ara birimli işletim sistemlerinin yanı sıra içeriğiyle ve tasarımıyla Surface Tablet harikasını siz değerli müşterilerinin beğenilerine sundu. Gerek içerik olarak gerekse dizayn olarak Surface Tablet’ler diğer tabletlere nazaran birçok farklı özelliğe ve hıza sahip.

Neden Surface Tablet?
Kalite, şıklık ve dizaynı bir arada sunan Surface Tabletler çeşitli modelleriyle ve hızlı oluşuyla tam görsellik ve hızı bir arada isteyenlere göre. Üstelik uzun pil ömrü ve ısınma problemi olmadan kolay kullanım sağlaması teknoloji severlerin daha da dikkatini çekmiş durumda. Uygulamalar arasındaki sorunsuz geçiş ve ses kalitesi de Microsoft Surface kalitesinin tercih nedenleri arasında yer almaktadır. SSD olarak zengin depolama alanına sahip Surface, hem Türkçe klavye hemde İngilizce klavye olarak sizlerin memnuniyetine göre düzenlenip satışa sunuluyor. Kullanışlı ve yumuşak kullanımıyla Surface Pen ile tabletinizde harikalar yaratacaksınız.

Dilediğiniz Surface tablet modelleri iyi fiyat ve uygun ödeme koşulları ile İstanbul Bilişim’de. Orijinal aksesuarlarını da edinebileceğiniz www.istanbulbilisim.com de ürünler aynı gün kargoya verilmektedir. 600 km ye kadar bir günde teslim edilerek bu alanda bir rekorun da sahibidir.
yükleniyor
yükleniyor