İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Parfüm fiyatları, kadın parfüm markaları ile en iyi erkek parfümleri

561 adet ürün listelendi.
561 adet ürün listelendi.

Parfüm Seçimi, Markaları ve Fiyatları:

Parfüm kişinin karakterini yansıtır. Bu nedenle seçtiğiniz parfüm sizin karakterinizi ele verir. Parfümler esans ve aroma oranlarına göre Splash Parfume yani EdS (aroma oranı: %1), Eau de Cologne yani EdC (aroma oranı: %2 - 5), Eau De Parfume yani EdP (aroma oranı: %10 - 30) ve Eau Du Toilette yani EdT (aroma oranı: %5 – 20) ve Parfume extract (aroma oranı: %20 - 40) olarak çeşitlere ayrılır. Esans oranı yani konsantresi yüksek olan parfümlerin koku yoğunluğu ve kalıcılık özelliği de artar. Parfümlerde 3 nota vardır. Parfümün uygulandığı anki kokuya üst nota nedir. Üst notalarda kokunun kalıcığı 2-3 dakika kadardır. Üst notanın etkisi kaybolduğunda orta nokta ortaya çıkar. Etkisi birkaç saat sürebilir. Etkisi gün boyu süren baz noktalar ise orta noktaların kaybolmaya başlaması ile ortaya çıkar. Parfüm tene uygulandıktan sonra cildin ısısıyla zamanla ortaya çıkar. Uygulanan bölgenin kendi kendine kuruması önerilir. Yağlı olan ciltlerde parfüm kokusu daha kalıcıdır. Yüzeye 15 cm uşaklıktan uygulanmalı. Ne çok ne az püskürtülmeli. Çevrenizdekiler in nahoş karşılamaması açısından miktar çok önemli. Sıcak günlerde daha hafif parfümler kullanılmalı. Güneş ışığının görebileceği bölgelere uygulamamanızda fayda var. Parfümleri serin ve kuru ortamlarda güneşten uzak noktalarda muhafaza etmelisiniz. Sıcak hava ve gün ışığı parfümün özelliklerinin kaybolmasına neden olur.
İstanbul Bilişim’den alabileceğiniz bazı parfüm markalarının özelliklerini aşağıda görebilirsiniz;
Yves Saint Laurent
: Opium Vanilya, tefarikotu, siyam aselbenti, reçine, mandalina, , bergamot, gül, amber ve yasemin kokularından oluşur ve frenk üzümü, yaban gülü, tarçın, nar, sedi ağacı, zencefil, kakule, Baby Doll Greyfurt, frenk üzümü, eftali kokularını içerir.
Ralph Lauren:
Egzotik sandal ağacı, Şebnem çiçeği, Casablanca Lilyumu, Kona Plumeria, kaşmir ve Misk çiçeği içermektedir.
Dolce & Gabbana:
Misk, sandal ağacı, mandalina, beyaz siklamen, yeşil armut, mimoza, su nilüferi, nilüfer, vanilya tohumu, ve kaşmir ağacı kokularından oluşur.
Bvlgari:
Sandal ağacı, zencefil, vanilya, akasya, misk kokuları içerir.
Hugo Boss:
Orris, Beyaz sedir, sandal ağacı, mango, mandalina, prezya kokularından oluşur.
Versace’s Essence:
Dominik greyfurtu, yasemin, şeftali, frezya, misk, vadi zambağı,  ve sedirağacı kokularından oluşur.
Günümüzde pek çok ünlünün kendi ismiyle anılan parfüm markaları vardır. İstanbul Bilişim’de bu tip orijinal marka parfümleri görebilirsiniz. Başta Beyonce, Antonio Banderas, Jennifer Lopez, Christina Aguilera, David Backham, Enrique Iglesias, Justin Bieber gibi ünlülerin markalarını indirimli fiyatlardan en uygun ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. Gerek kadın parfümlerinde gerekse erkek parfümlerinde aradığınız markaların en yeni modellerini sayfalarımızda görebilirsiniz. Aradığınız tüm parfüm markalarının en yeni modellerini en iyi fiyatlarla www.istanbulbilisim.com de bulabilirsiniz. Parfüm fiyatlarındaki indirimleri takip etmek yada bilgi almak istiyorsanız 0850 333 0 912 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. Yüzlerce parfüm markasının binlerce parfüm modelinde mutlaka size uygun bir koku vardır. Aynı gün kargo fırsatlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Anneler günü için hediye arıyorsanız Giorgio Armani, Burrberry, Narsisco Rodriguez, Roberto Cavalli, Moschino, Paco Rabbanne markalarını öneririz. Sevgililer günü için ise, Calvin Klein, Lancome, Gucci, Dior, Enporio Armani, Carolina Herrera, DKNY, Michael Kors markalarından bir modeli tercih edebilirsiniz. Yılbaşı için hediye arıyorsanız, Versage, Valentino, Vakko, Tom Ford, Thierry Mugler, Salvatore Ferragamo, Prada, Rochas markalarının en yeni modellerini sayfamızdan alabilirsiniz. İster doğum günü için olsun ister babalar günü için olsun en güzel hediyelik orijinal parfümleri sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor