Samsung Galaxy Note 8 Orkide Grisi

Yorum Yap

Stok Durumu: Yakýnda Gelecek!

Arka Kamera Çözünürlüðü : 12 MP
Dahili Hafýza : 64 GB
Ekran Boyutu : 6.3″
Mobil Baðlantý Hýzý : 4.5G
Bluetooth : Bluetooth 5.0

Donaným Özellikleri
Dahili Hafýza 64 GB
RAM Kapasitesi 6 GB
Ýþlemci Hýzý 2.3GHZ Quad+1.7Ghz Quad
Ekran Özellikleri
Ekran Boyutu 6.3″
Ekran Çözünürlüðü 2960×1440
Ekran Teknolojisi Süper AMOLED
Kamera Özellikleri
Arka Kamera Çözünürlüðü 12 MP
Ön Kamera Çözünürlüðü 8 MP
Batarya Özellikleri
Batarya Kapasitesi 3300 mAh
Baðlantý Özellikleri
Mobil Baðlantý Hýzý 4.5G
Bluetooth Bluetooth 5.0
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Ýþletim Sistemi Özellikleri
Ýþletim Sistemi Versiyonu Android 7.0 (Nougat)
Diðer Özellikler
Video 4K
Temel Bilgiler
Model Galaxy Note 8
Renk Gri
Telefon Boyutlarý 74.8×162.5×8.6 mm
Aðýrlýk 195 Gram
Garanti 2 Yýl Garanti
Açýklama
Model Kodu Galaxy Note 8
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo

Samsung Galaxy Note 8 Orkide Grisi yorumlarý

Samsung Galaxy Note 8 Orkide Grisi

Çok Ýyi (5)
36%

Ýyi (1)
7%

Ne Ýyi / Ne Kötü (4)
29%

Kötü (0)
0%

Çok Kötü (4)
29%

3.2

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaþtýðý günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramýzdan müþteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi baþlatabilirsiniz.

Ýade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiþ ve kullanýlmamýþ olmasý gerekmektedir.

Servis tarafýndan kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapýlmasýyla ürünler kayýt altýna alýnmýþ olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiþ olur. Ýlgili mevzuat gereði cayma hakký kapsamýnda “ürünün yeniden satýlabilir özelliðinin kaybolmamasý” gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafýndan kurulumu yapýlmýþ olan ürünlerde cayma hakký kapsamýnda iade alýnamamaktadýr.

Her türlü yazýlým ve programlarýnda, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kýrtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuþ, þerit v.b) ile kiþisel bakým / kozmetik malzemelerinde cayma hakkýnýn kullanýlabilmesi için mal/hizmetin ambalajýnýn açýlmamýþ, bozulmamýþ ve kullanýlmamýþ olmalarý þartý bulunmaktadýr.

Satýn alýnan cep telefonuna sim kart takýlmasý, WiFi ile network baðlantý kurulmasý halinde cihaz 2. el statüsüne geçmiþ olacaktýr. Ýlgili mevzuat gereði cayma hakký kapsamýnda “ürünün satýlabilir özelliðinin kaybolmamasý” gerekmektedir. Bu nedenle de sim kart takýlan veya WiFi ile baðlantý kurulan ürünler cayma hakký kapsamýnda iade alýnamamaktadýr. Ayýplý vs. ürün olmasý halinde maðaza ile irtibata geçilmelidir. Maðaza, teknik servis raporu talep edebilir.

*Ücret iadesi; iade iþlemleriniz onaylandýktan sonra kredi kartýnýza / banka hesabýnýza 3 iþ günü içinde yapýlmaktadýr. Ödeme iþlemlerinin hesaba yansýma süresi bankalara göre farklýlýk gösterebilir.

Lütfen aþaðýdaki bilgilendirme yazýsýný dikkatlice okuyun…

  • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeþitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlýdýr. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anýnda deðiþmiþ veya hatalý olabileceðinden dolayý, güncel ve kapsamlý bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanýzý öneririz.
  • Üreticiler ve Ýstanbul Biliþim ürün özelliklerini deðiþtirme hakkýný saklý tutar. Ürün bilgilerinin kullanýmýndan ötürü Ýstanbul Biliþim sorumluluk kabul etmez.

yükleniyor