100

Günlük Giriş Yapılan Ürün

100

Günlük Tamamlanan Ürün

314

Aylık Tamamalanan Ürün

3110

Yıllık Tamamlanan Ürün

İstanbul Bilişim Servis Hizmeti

Sunduğu geniş ürün yelpazesi ve hizmetler ile çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran, her zaman en iyi fiyat ile ilk olarak ürünleri tüketiciye sunmayı hedefleyen sektörünün lider kuruluşlarından İstanbul Bilişim markası olarak distribütörlüğünü ve temsilciliğini üslendiği markaların satış ve pazarlamasında elde ettiği başarıyı Satış Sonrası Servislerine de yansıtmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı hedefleyen İstanbul Bilişim Teknik Servis, tamamıyla bilgisayar otomasyonlu cihaz kabulünden, tamir laboratuvarına ve cihaz teslimine kadar veri tabanı ile otomasyona tabi tutulmuş olan çalışma proseslerine sahiptir. 20 yıllık tecrübe ve teknolojik alt yapı ile sektörün en önde gelen markalarına satış sonrası hizmeti veriyoruz. Tüm hizmetlerimiz için maksimum memnuniyet garantisi veriyoruz.

Cihaz Kabul & Servis Formu

Servisimize bırakılan her ürün teknik servis yazılımımıza kaydedilir ve bu kayıt ile ilgili bir arıza kayıt formu müşteriye teslim edilir.

Arıza Tespit

Konusunda ve alanında uzman teknisyenlerimiz, arıza kabul işleminden sonra, ürünleri tarih sırasına göre bakıma alır ve cihazın arızası hakkında tespit ve onarım işlemlerini gerçekleştirirler.

Sonuçlar

Cihazların onarım işlemleri tamamlandıktan sonra, yapılan işlemler, teknisyen notları, cihazda kullanılan malzemeler teknik servis sistemimize kaydedilmekte ve hazır durumdaki cihazlar hakkında müşterilerimize sms yolu yâda sözlü bilgi verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Arızalı cihazınızı Yurtiçi Kargo ile Türkiye'nin her yerinden ücretsiz olarak kargo gönderimi yapabilirsiniz. Firmamızın Yurtiçi Kargo anlaşma numarası 385 972 565 dir. Bu kodu kargo şubesine verdiğiniz zaman İstanbul Bilişim Teknik Servis bilgileri otomatik olarak görünecektir ve kargonuz tarafımıza ulaşacaktır.

Arızalı cihazınızı İstanbul Yenibosna Airport AVM içerisinde bulunan İstanbul Bilişim Teknik Servisimize getirebilirsiniz. Adres Bilgilerimiz: Londra Asfaltı Kuleli Mevkii E-5 Karayolu Üzeri Airport Avm Kat -1 NO:11 Bakırköy / İstanbul Tel:0850 333 09 12 www.istanbulbilisim.com - [email protected]

Öncelikle adres ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz şekilde yazınız. Sizinle iletişim kurabileceğiz GSM numaranızı belirtmeniz size göndereceğimiz bilgi mesajlarının ulaşması açısından da önemlidir. Cihazınızın arızasını detaylı bir şekilde yazıp fatura fotokopisi ile beraber mutlaka kargo paketinin içine ekleyiniz. Kargonun bize ulaşırken hasar görmemesi adına cihazı korunaklı bir şekilde paketleyiniz. Bunun için baloncuklu poşetler kullanmanızı tavsiye ederiz. Son olarak kargo görevlisine teslim ederken, paketin içinde telefon olduğunu ve kargo poşetinin üzerine "Kırılabilir" etiketi yapıştırmasını talep ediniz.

Arızalı ürünün onarımı veya değişimi sırasında kayıtlı müşteri ayarları ya da rehber kayıtları gibi bilgiler bir daha geri gelemeyecek şeklinde silinebilir. Bu tip kişisel bilgilerin silinmesi halinde doğacak durumlardan servis merkezimiz sorumlu tutulamaz. Bu neden ile arızalı cihazınızı servisimize göndermeden önce mutlaka yedeklerinizi almanız gerekmektedir.

Servise bırakıldığı tarih itibari ile yasal onarım sürecimiz 20 iş günüdür. Bu süreçte bizlere çağrı merkezi numaramızdan veya http://servis.istanbulbilisim.com/cihazsorgulama.html web adresimizden cihazınızın servise kayıtlı form numarasını yazarak servisimizdeki durumunu takip edebilirsiniz. Cihazınızın işlemleri tamamlandığında tarafınıza bilgilendirme SMS?i gönderilmektedir.

Garanti süresi, koşulları kanun ve yönetmelikler ile belirlenmiştir. Herhangi bir firmanın inisiyatifine göre değişkenlik göstermemektedir. Tüm ürünlerin garanti süresi 2 (iki) yıldır. Garanti hizmeti aldığınız firma ile tüm anlaşmazlıklarda Tüketici Hakem Heyetleri veya Tüketici Mahkemeleri'ne başvurabilirsiniz.