İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Sony cep telefonu fiyatları en ucuz sony modelleri taksitli telefon

Sony cep telefonu fiyatları en ucuz Sony modelleri Taksitli Telefon Sony Xperia XA1 PLUS Sony Xperia L1 modellerini taksitli ödeme avantajıyla alabilirsiniz. Ayrıca tüm Sony telefonları ucuza bulabilir ve farklı renk seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

0 adet ürün listelendi.
0 adet ürün listelendi.

Sony Cep Telefonu Modelleri ve Sony Xperia Fiyatları

Japon teknoloji devi olan Sony Play Station oyun konsolu, görüntü sistemleri, ses sistemleri olarak genelleyebileceğimiz bir teknoloji firmasıdır. Son yıllarda cep telefonu alanında da yatırımlar yapmaya başlamıştır. Sony kelimesi latincede ses anlamına gelen “sonus” kelimesi ile özellikle 50 li yıllarda Amerikalıların birbirine seslenmek için kullandıkları Sonny kelimesinin birleşmesinden oluşmuştur. Sony, cep telefonu sektörüne 2001 yılında Ericsson ile birlikte girmiştir. 11 yıl sonra da şirketin tüm hisselerini alarak tek başına Sony Xperia markasıyla cep telefonu üretmeye başlamıştır.

Ülkemizde de büyük ilgi gören Sony Xperia cep telefonlarını uygun fiyat avantajları ile sayfamızdan alabilirsiniz. Bazı modellerindeki sıvı temasına karşı vermiş oldukları güvence satış adetlerini arttırmıştır. 4” ten 6” e kadar farklı ekran seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Sony Xperia cep telefonlarında kullanılan Android işletim sistemi büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Ekran ve kamera kalitesi ile rakiplerine karşı daha avantajlı olan Sony Xperia cep telefonu modellerinin bazılarındaki kamera 20 megapixel in de üzerine çıkmaktadır. 3840 x 2160 a varan ekran çözünürlüğü sayesinde Sony cep telefonları ile gerçeğe yakın fotoğraf ve video çekimlerini izleyebilirsiniz. 32GB ve 128GB dahili hafızalı modellerini micro SD kart ile yükseltebilirsiniz. Çift sim kartlı modeli de bulunan Sony Xperia cep telefonlarının pek çok modeli 4.5G ye hazır.

Sayfamızdan sipariş vereceğiniz pek çok Sony Xperia cep telefonu aynı gün kargoya verilmektedir. Tüm Sony Xperia cep telefonlarını uygun fiyat ve ödeme avantajları ile sayfamızdan sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz 1-3 iş günü içinde dilediğiniz adrese teslim edilmektedir. Tüm Sony Xperia cep telefonları için uygun fiyatlı ekran koruyucu, kılıf ve kapak aksesuarlarını sayfamızdan alabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor