Airfel KlimaHP 14 BS006NT -2BS99EA NotebookXerox 3225V_DNIY Lazer Yazıcı - 106R02778 Extra Toner HediyeliLG BuzdolabıCanon D5600Hoover Çamaşır MakinasıDysonArçelik FırınAkülü Arabalarda KampanyaFerre Ankastre SetKampanyaBlenderAsus VivoBook Max Series X541NA-PD1003Y Notebook

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon

Kampanya Fiyatý

7.600,00

4.989,00

Tek Çekim Fiyatý  

4.914,17

Nakit / Havale / EFT Fiyatý  

4.789,44

* Kata çýkartýlarak kapýnýza kadar teslim edilir.
Dahili Uydu Alýcý : Var
Görüntü Kalitesi : 4K Ultra HD
Wi Fi : Var
Ekran Boyutu : 55 inç / 139 cm

TEKNÝK ÖZELLÝKLER
TV Geniþliði (Ayaklý) 1232 mm
Analog Alýcý Var
Çerçeve Kalýnlýk Tipi Ultra Slim
Çerçeve Kalýnlýk Tipi Ultra Slim
Dahili Uydu Alýcý Var
Ekran Formatý 16:9
Ekran Yenileme Biçimi Motion Flow XR
Enerji Sýnýfý A
Enerji Tüketim Sýnýfý A
Güç Tüketimi (Maksimum) 180 W
Güç Tüketimi Özellikleri Arka ýþýk kapalý modu-Dinamik Arka Iþýk Kontrolü-Iþýk sensörü (Eco Sensor/Akýllý Sensör)
Görüntü Kalitesi 4K Ultra HD
Görüntü Teknolojisi LED
HbbTV Var
HD Karasal Alýcý (DVB-T2) Var
Hoparlör Sistemi 2.0 Hoparlör Sistemi
Kablo TV (DVB-C) Var
Karasal Alýcý (DVB-T) Var
Ortalama Yýllýk Tüketim 139 kWh
Ortalama Yýllýk Tüketim 139 kWh
Ses ile TV Kontrolü Var
SMART TV UYGULAMALARI Netflix
Smart TV Özellikleri Android TV-Google Play Store-Web Tarayýcý (Opera)
Stand (Ayak) Tipi Metal Dikdörtgen Çerçeve
Tasarým Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteði (200×200 mm)
TV Aðýrlýðý (Ayaklý) 19.5 kg
TV Aðýrlýðý (Ayaksýz) 18.6 kg
TV Derinliði (Ayaklý) 252 mm
TV Derinliði (Ayaksýz) 57 mm
TV Geniþliði (Ayaksýz) 1232 mm
TV Yüksekliði (Ayaklý) 772 mm
TV Yüksekliði (Ayaksýz) 717 mm
Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
Tüketim (Ortalama) 100 W
Uygulama Yükleyebilme Var
Wi Fi Var
Wi-Fi Özellikleri WiFi Direct 802.11ac
Ön Çerçeve Rengi Siyah
Ekran Boyutu 55 inç / 139 cm
Yenileme Hýzý/Tarama Hýzý 800 Hz
GARANTÝ
GARANTÝ 2 yýl
ÇÖZÜNÜRLÜK
Çözünürlük 3840 x 2160
Smart TV Var
16:9 MODU Var
GÝRÝÞ-ÇIKIÞ TERMÝNALLERÝ
HDMI 4 Adet
USB GÝRÝÞ 3 Adet
KOMPONENT Var
KOMPOZIT Var
SCART GÝRÝÞÝ Var
KULAKLIK ÇIKIÞI Var
ETHERNET Var
EXTRA ÖZELLÝKLER
Üretici Firma SONY
HD Uydu Alýcý (DVB-S2) Var
ANALOG TUNER Var
WI-FI Var
DLNA Var
HDMI-CEC BRAVIA Sync
HBB TV Var
SES ÖZELLÝKLERÝ
HOPARLÖR SÝSTEMÝ 2.0 hoparlör sistemi
Açýklama
Model Kodu 55XF7596
Kata çýkartýlarak kapýnýza kadar teslim edilir.
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
*Bu ürün Sony Eurasia Yetkili Servisleri Tarafýndan 2 Yýl Garantilidir. Sony Resmi Distribütörleri tarafýndan ithal edilmektedir.*KKTC ve Yurtdýþýna satýlan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslar arasý garanti koþullarý geçerlidir,bu koþullarý araþtýrmak müþterilerimizin sorumluluðundadýr.*Ürün özellikleri, üretici-distribütör firmalar ve çeþitli internet kaynaklarýndan alýnmýþtýr. Özellik bilgilerinin doðruluðu tarafýmýzdan %100 garanti edilmemektedir.*Paket içerikleri üretici-distribütör firmalar tarafýndan haber vermeksizin deðiþtirilebilir.*Sony Tüketici Danýþma Merkezi: 444 76 69

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon

Üstün performans donanımı ile akıcı bir TV deneyimi sunan Sony 55XF7596BAEP 55″ 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart OLED TV, yeni nesil özellikleri benzersiz bir şekilde kullanıcılara sunuyor. Dengeli frekanslar için dijital ses sistemi ile donatılan ürün, kolay bağlantı özellikleriyle gelişmiş bir TV deneyimine kapı aralıyor. Eşsiz görüntü nitelikleri ise akıllı televizyonu gerçekçi bir film, dizi ve belgesel platformuna dönüştürüyor. Premium segmentte yer alan Sony XF75 serisi televizyon, üst düzey seyir keyfi arayanlara hitap ediyor.

Yeni Nesil Teknolojilerde Öncü

 • 4K HDR teknolojisi ile bir araya getirilen ekran görüntüleri, muhteşem film ve dizi keyfi sunuyor. HDR10 ve Hiit-Log Gama gibi formatları destekleyen akıllı TV ile gerçek görüntü deneyimini yakından keşfedebilirsiniz.
 • 4K X-Reality özelliği, dikkat çeken net görüntüler için yayınları gerçek 4K seviyesine yükseltiyor. Net ve doygun hale getirilen görüntülerle ekstra ayrıntılar daha kolay keşfediliyor ve seyir zevki artıyor.
 • ClearAudio+ seslere yer açan 55 inç TV, ses sisteminde gerçekleştirilen ince ayarlarla baş döndürücü bir ses kalitesine imza atıyor. Üstün ses sistemi ile müziği, diyalogları ve efektleri en ince ayrıntısına kadar deneyimleyerek enfes bir içerik keyfi yaşayabilirsiniz.
 • Motionflow XR teknolojisi, hızlı hareketlerin gerçekleştiği oyun seansları ve maç yayınlarında bile akıcı ve keskin ayrıntıların ortaya çıkmasını sağlıyor. Yayın sırasında yeni kareler oluşturuluyor ve bunlar orijinal kareler arasına ekleniyor. Kare dizilerinde yer alan anlık hatalar ortaya çıkarılarak görüntü kalitesi kusursuz hale getiriliyor. 
 • Dijital Ses Geliştirme Motoru özelliği bulunan akıllı TV, aşırı sıkışık ses dosyalarını veya düşük çözünürlüklü videoları doğal bir ses aralığında yeniden üreterek işitsel kaliteyi yukarı taşıyor. Böylece dijital seslerde net ayrıntılar ve orijinal sesler elde ediliyor.
 • ClearPhase ile hoparlör frekansı yüksek hassasiyet noktasına taşınarak, tüm frekanslarda saf ve doğal sesler elde ediliyor. Buna eşlik eden S-Force Front Surround ile ses kaynakları birleştirilerek gecikmelerin önüne geçiliyor ve doğru ses seviyesi oluşturuluyor.
 • Dar, alüminyum görünümlü çerçeve ile tasarlanan televizyon ekranı, zarif hatları ile görüntüleme deneyimini geniş bir boyuta taşıyor. İçerikler sürükleyici bir şekilde izlenebiliyor, seyir zevki artıyor. 
 • Akıllı kablo yönetimi ile kablolar standın içine gizleniyor ve kablo dağınıklığının önüne geçiliyor. Benzersiz standa saklanan kablolar, ortama daha şık bir görünüm ve minimal bir ambiyans kazandırıyor.
 • Smart TV özelliği ile eğlence dünyasına adım atarak favori içeriklerinizi büyük televizyon ekranında izleyebilirsiniz.

Üstün Özellikler Bir Arada

 • Çözünürlük: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
 • Ekran Boyutu: 55 inç / 139 cm
 • Ekran Formatı: 16:9
 • Görüntü Teknolojisi: LED
 • Görüntü Tarama Hızı: 400 Hz
 • HDMI: 4 adet
 • USB: 3 adet
 • Wi-Fi: Var
 • Ethernet: Var

Sınırsız Eğlence ve Kesintisiz İletişim İmkanı

Sony 55XF7596BAEP 55″ 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart OLED TV, Smart TV özelliği sayesinde yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Yüzlerce TV programı, film, dizi, maç ve belgeseli eşsiz arayüz özellikleri ile keşfedebilir, eğlenceye doyabilirsiniz. Sesli komut vererek favori içeriklerinize anında ulaşabilir ve dilediğiniz içeriği seçebilirsiniz. Oyun tutkunları için harika bir oyun platformu olan akıllı TV, Playstation’ı HDR kalitesinde oynama fırsatı sunuyor. Canlı dokular ve parlak renklerle oyun zevkini artırabilir, ekran başında heyecanlı saatler geçirebilirsiniz. Akıllı Tak ve Çalıştır fonksiyonu ile mobil cihazınızdaki veya USB sürücünüzdeki içerikleri televizyonunuza aktararak büyük ekranda fark yaratan bir içerik deneyimi elde edebilirsiniz. Chromecast built-in ile Netflix veya Youtube platformlarında bulunan içerikleri ekranınıza yansıtarak, sevdiğiniz film ve videoların tadını çıkarabilir, bu içerikleri diğer cihazlarınızdan da kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. Ayrıca internet ağını kullanarak web gezintisi yapabilir, ilginizi çeken pek çok uygulamaya internet üzerinden anında ulaşabilir, gelişmiş gezinti olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon4K X-Reality™ PRO ile her ayrıntıyı yeniden keşfedin4K X-Reality PRO ile, dikkat çeken netlik için görüntüler gerçek 4K kalitesine yakın bir düzeye yükseltilir. Görüntü gerçek zamanlı olarak netleştirilir ve geliştirilir; kitaplarda ve kütüphane yapısında ekstra ayrıntıları ortaya çıkarır.  

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonHeyecan verici 4K HDR eğlencesini keşfedinBu TV, program ve filmlerin heyecanını 4K HDR kalitesinde yaşatıyor. HDR10 ve Hiit Log-Gama gibi farklı HDR formatlarını destekliyor.

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonPlayStation® ile HDR kalitesinde oyun oynamanın keyfine varınSony’nin 4K HDR televizyonları, PlayStation®4 ve PlayStation®4 Pro konsolların mükemmel eşlikçileridir. Canlı dokular ve son derece parlak renkler ile kendinizi duyarlı ve eğlence dolu bir oyun deneyimine kaptırın. İnanılmaz görüntü kalitesiyle en sevdiğiniz oyunların hayat bulmasına şahit olun.  

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonAndroid TV™ ile yeni dünyaları keşfedinSmart TV’niz şimdi daha akıllı. Büyük, güzel bir BRAVIA™ ekranında en sevdiğiniz pek çok akıllı telefon ve tablet deneyiminin keyfini çıkarın. Gelişmiş ses kumandasına sahip Android TV™, filmlerden ve TV programlarından binlerce uygulamaya uzanan içeriğe sadece konuşarak bağlanmanızı ve erişmenizi sağlıyor.  

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonBu TV Netflix tarafından önerilmektedirNetflix Önerilen TV ile daha iyi bir akış deneyimi yaşayın. Netflix Önerilen TV, yüksek performansı, üstün akıllı özellikleri ve kolay uygulama erişimiyle tercih edilir.   

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonDinlemek için tasarlandı: ClearAudio+Sesler de görüntüler kadar gerçekçi olsun. ClearAudio+, TV sesine ince ayar yaparak etrafınızı saran etkileyici bir deneyim yaşatır. Ne izlerseniz izleyin, müziği, diyalogları ve surround efektlerini çok daha net ve birbirine karışmadan duyun.  

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonDar, alüminyum görünümlü çerçeveEkran kenarındaki ince ve dar çerçeve, görüntüleme alanını en üst düzeye çıkarıyor. Alüminyum efektleri TV’nin zarif ve rafine görünmesini sağlar. 

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonKablo yönetimiKabloları standın içine gizleyin ve birlikte verilen kablo tutucuyu kullanarak sabitleyin.  

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonKablosuz ön panelSet üstü cihazların veya Blu-ray oynatıcıların tüm kablolarını benzersiz standa gizleyin.

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonMotionflow™ XR, hareketlerin akıcı olmasını sağlarMotionflow™ XR ile hızlı hareketli sahnelerde bile akıcı ve keskin ayrıntıların keyfini çıkarın. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde yeni kareler oluşturulup orijinal karelerin arasına eklenir. Birbirini takip eden karelerdeki önemli görsel faktörleri karşılaştırır, ardından kare dizilerindeki anlık eksiklikleri hesaplar. Bazı modeller ayrıca bulanık olmayan ve gerçek bir sinematik deneyim sunmak için siyah kare ekleme işlevine de sahiptir.  

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonSesli aramayla izlemek istediğiniz şeyi söyleyinGezinmekle zaman harcamadan izlemeye daha çok vakit ayırın. Android TV™’nin sesli arama özelliği, Google arama teknolojisinin gücünü sunarak vakit kaybettiren metin girişi sıkıntısı olmadan farklı hizmetlerde içerik bulmanızı sağlar. Ayrıca öneri de isteyebilirsiniz; örneğin “romantik komedi” için arama yaptırdığınızda uygun seçeneklerin bir listesi önünüze gelir.    

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonChromecast built-in: Diğer cihazlarınızla uyumlu şekilde çalışırBRAVIA™’da Chromecast built-in özelliği bulunur, böylece YouTube™ veya Netflix gibi kişisel cihazınızdaki en sevdiğiniz eğlenceleri büyüleyici BRAVIA™ ekranınıza kolayca yansıtabilirsiniz. Android™, iOS™ veya dizüstü bilgisayarınızdan da yayınlayabilirsiniz.  

Google Play™: İçerik ve uygulamalar dünyasıGoogle Play™ mağazasında filmleri, TV programlarını, oyunları ve daha fazlasını keşfedin. Sayısı gittikçe artan birçok uygulamayı TV’nizde bambaşka bir şekilde kullanın.  

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonDSEE, ayrıntıları dijital müziğinize geri kazandırırDüşük çözünürlüklü internet videolarının sesleri, kaçırılan TV programlarının tekrarlarının sesleri ve diğer aşırı sıkıştırılmış ses dosyaları her zaman kulağa hoş gelmez. Dijital ses sıkıştırıldığında büyük miktarda bilgi de yok olur. Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE) teknolojisi ile kayıp frekans bileşenleri (özellikle yüksek frekans değerlerinde olanlar) daha geniş doğal bir ses aralığı için yeniden üretilir.  

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonAkıcı, dengeli frekanslar sunan Clear PhaseBRAVIA™, hoparlör tepkilerindeki hataları analiz ve telafi etmek amacıyla güçlü bir bilgisayar modeli kullanıyor. Bu işlemi, hoparlör frekansını yüksek hassasiyetle “örnekleyerek” yapar. Bu bilgiler; hoparlörün doğal tepkisindeki yükselme ve alçalmaları ortadan kaldırmak için kullanılır ve bunun sonucunda tüm frekanslarda bile saf ve doğal ses üretilir.  

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonSinematik S-Force Front SurroundSizi aksiyonun kalbine çeken sürükleyici seslerin keyfini çıkarın. S-Force Front Surround, sadece sol ve sağ hoparlör kanallarını kullanarak doğru ses seviyesi, gecikme ve ses dalgası spektrumunu oluşturmak için beynin ses kaynaklarını birleştirme yolunu taklit eder. Üç boyutlu ses alanlarını doğal bir şekilde taklit ederek daha geniş dinleme alanında zengin, aslına sadık sesin tadını çıkaracaksınız.  

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonTV’nizi bir dijital kayıt cihazına dönüştürün: USB HDD Kayıtİstediğiniz zaman keyfini çıkarabilmeniz için favori TV programlarınızı harici bir USB sabit disk sürücüye kaydedin. USB HDD Kayıt özelliği, 2 TB kapasiteye kadar herhangi bir USB HDD cihaza tek dokunuşla ve zamanlayıcı ayarıyla dijital yayın kaydetmenize olanak tanır. Programı izlerken REC düğmesine basarak kaydetmeye başlayın. Kayıt işlemi programın sonunda bitecektir.  

  vworld axess paraf
  Taksit Tutarý Toplam Tutar Taksit Tutarý Toplam Tutar Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 2.602,96 5.205,91 2.574,97 5.149,94 2.494,50 4.989,00
3 1.773,87 5.321,60 1.754,37 5.263,12 1.663,00 4.989,00
4 1.360,64 5.442,55 1.360,64 5.442,55 1.247,25 4.989,00
5 1.113,82 5.569,12 1.126,93 5.634,64 1.016,33 5.081,63
6 950,29 5.701,71 973,46 5.840,78 856,02 5.136,13

  vworld
  Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 2.602,96 5.205,91
3 1.773,87 5.321,60
4 1.360,64 5.442,55
5 1.113,82 5.569,12
6 950,29 5.701,71
  axess
  Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 2.574,97 5.149,94
3 1.754,37 5.263,12
4 1.360,64 5.442,55
5 1.126,93 5.634,64
6 973,46 5.840,78
  paraf
  Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 2.494,50 4.989,00
3 1.663,00 4.989,00
4 1.247,25 4.989,00
5 1.016,33 5.081,63
6 856,02 5.136,13

Paraf
Halk Bank

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon yorumlarý

Sony KD-55XF7596 4K Ultra HD 55" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon

Çok Ýyi (17)
77%

Ýyi (2)
9%

Ne Ýyi / Ne Kötü (3)
14%

Kötü (0)
0%

Çok Kötü (0)
0%

4.6

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaþtýðý günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramýzdan müþteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi baþlatabilirsiniz.

Ýade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiþ ve kullanýlmamýþ olmasý gerekmektedir.

Servis tarafýndan kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapýlmasýyla ürünler kayýt altýna alýnmýþ olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiþ olur. Ýlgili mevzuat gereði cayma hakký kapsamýnda “ürünün yeniden satýlabilir özelliðinin kaybolmamasý” gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafýndan kurulumu yapýlmýþ olan ürünlerde cayma hakký kapsamýnda iade alýnamamaktadýr.

Her türlü yazýlým ve programlarýnda, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kýrtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuþ, þerit v.b) ile kiþisel bakým / kozmetik malzemelerinde cayma hakkýnýn kullanýlabilmesi için mal/hizmetin ambalajýnýn açýlmamýþ, bozulmamýþ ve kullanýlmamýþ olmalarý þartý bulunmaktadýr.

*Ücret iadesi; iade iþlemleriniz onaylandýktan sonra kredi kartýnýza / banka hesabýnýza 3 iþ günü içinde yapýlmaktadýr. Ödeme iþlemlerinin hesaba yansýma süresi bankalara göre farklýlýk gösterebilir.

Lütfen aþaðýdaki bilgilendirme yazýsýný dikkatlice okuyun…

 • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeþitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlýdýr. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anýnda deðiþmiþ veya hatalý olabileceðinden dolayý, güncel ve kapsamlý bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanýzý öneririz.
 • Üreticiler ve Ýstanbul Biliþim ürün özelliklerini deðiþtirme hakkýný saklý tutar. Ürün bilgilerinin kullanýmýndan ötürü Ýstanbul Biliþim sorumluluk kabul etmez.

yükleniyor