Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon

Kampanya Fiyatý

13.599,00

9.989,00

Tek Çekim Fiyatý  

9.839,17

Nakit / Havale / EFT Fiyatý  

9.589,44

* Kata çýkartýlarak kapýnýza kadar teslim edilir.
Dahili Uydu Alýcý : Var
Görüntü Kalitesi : 4K Ultra HD
Wi Fi : Var
Ekran Boyutu : 65 inç / 165 cm

Birlikte en çok alýnan ürünler

TEKNÝK ÖZELLÝKLER
Analog Alýcý Var
Çerçeve Kalýnlýk Tipi Ultra Slim
Çerçeve Kalýnlýk Tipi Ultra Slim
Dahili Uydu Alýcý Var
Ekran Formatý 16:9
Ekran Yenileme Biçimi Motion Flow XR
Enerji Sýnýfý A
Enerji Tüketim Sýnýfý A
Görüntü Kalitesi 4K Ultra HD
Görüntü Teknolojisi LED
HbbTV Var
HD Karasal Alýcý (DVB-T2) Var
Hoparlör Sistemi 2.0 Hoparlör Sistemi
Kablo TV (DVB-C) Var
Karasal Alýcý (DVB-T) Var
Ortalama Yýllýk Tüketim 109 kWh
Ortalama Yýllýk Tüketim 109 kWh
Ses ile TV Kontrolü Var
SMART TV UYGULAMALARI Google Voice Search
Smart TV Özellikleri Android TV-Google Play Store-Web Tarayýcý (Opera)
Stand (Ayak) Tipi Kare (Metal Levha)
Tasarým Özellikleri VESA Duvar Montaj Desteði (300×300 mm)
TV Aðýrlýðý (Ayaklý) 18.1 kg
TV Aðýrlýðý (Ayaksýz) 16.9 kg
TV Geniþliði (Ayaksýz) 1228 mm
Tüketim (Bekleme Modu) 0.5 W
Tüketim (Ortalama) 151 W
Uygulama Yükleyebilme Var
Wi Fi Var
Wi-Fi Özellikleri Dual Band (5GHz)-WiFi Direct-802.11a/b/g/n
Ön Çerçeve Rengi Siyah
Ekran Boyutu 65 inç / 165 cm
Yenileme Hýzý/Tarama Hýzý 1000 Hz
GARANTÝ
GARANTÝ 2 yýl
ÇÖZÜNÜRLÜK
Çözünürlük 3840 x 2160
Smart TV Var
16:9 MODU Var
GÝRÝÞ-ÇIKIÞ TERMÝNALLERÝ
HDMI 4 Adet
USB GÝRÝÞ 3 Adet
KOMPONENT Var
KOMPOZIT Var
SCART GÝRÝÞÝ Var
KULAKLIK ÇIKIÞI Var
ETHERNET Var
EXTRA ÖZELLÝKLER
Üretici Firma SONY
HD Uydu Alýcý (DVB-S2) Var
ANALOG TUNER Var
WI-FI Var
DLNA Var
HDMI-CEC BRAVIA Sync
HBB TV Var
SES ÖZELLÝKLERÝ
HOPARLÖR SÝSTEMÝ 2.0 hoparlör sistemi
Açýklama
Model Kodu 65XF9005
Kata çýkartýlarak kapýnýza kadar teslim edilir.
Kargo
Kargo Ücretsiz Kargo
*Bu ürün Sony Eurasia Yetkili Servisleri Tarafýndan 2 Yýl Garantilidir. Sony Resmi Distribütörleri tarafýndan ithal edilmektedir.*KKTC ve Yurtdýþýna satýlan ürünlerde ilgili marka ve ülkelerin uluslar arasý garanti koþullarý geçerlidir,bu koþullarý araþtýrmak müþterilerimizin sorumluluðundadýr.*Ürün özellikleri, üretici-distribütör firmalar ve çeþitli internet kaynaklarýndan alýnmýþtýr. Özellik bilgilerinin doðruluðu tarafýmýzdan %100 garanti edilmemektedir.*Paket içerikleri üretici-distribütör firmalar tarafýndan haber vermeksizin deðiþtirilebilir.*Sony Tüketici Danýþma Merkezi: 444 76 69

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon

Görüntü teknolojilerinde güçlü ve yenilikçi çözümlerle fark yaratan Sony, 65 inçlik geniş görüş açısı ve 4K HDR çözünürlük kalitesiyle TV deneyimlerine yeni bir boyut kazandırıyor. Etkileyici detay başarısı ve her koşulda çarpıcı sahne deneyimleri için geliştirilen görüntü çözümleri, gerçek sinema deneyimini evlere taşıyor. Daha fazla eğlence için güçlü Smart TV desteği ve bağlantı seçenekleriyle zenginleştirilen Sony 65XF9005BAEP 65 inç 4K HDR Televizyon, daha fazla eğlence için yenilikçi çözümler sağlıyor. 

Yenilikçi Çözümlerle Üst Düzey Deneyimler

 • Gerçeğe her zaman olduğundan daha yakın sonuçlar sağlayan 4K çözünürlük teknolojisi, 4K HDR desteği ile çok daha göz alıcı sahneler ve sonuçlar sağlıyor.
 • Yaşamın tüm renklerini daha canlı detaylarla yansıtmak için geliştirilen TRILUMINOS™ Ekran teknolojisi, geniş renk gamıyla etkileyici ton geçişleri sağlıyor. 
 • Sahne içeriğinde yer alan tüm nesneleri tek tek ele alarak optimum performans ve sahne kompozisyonu için geliştirilen Object-based HDR remaster teknolojisi, gerçeğe çok daha yakın derinlik ve doku etkisi sağlıyor. 
 • Yüksek hızdaki sahneler de minimum veri kaybı ve göz alıcı detay performansı için tasarlanan X-Motion Clarity teknolojisi, aksiyon ve heyecanı üst düzeye taşıyor. 
 • Daha çarpıcı siyahlar ve göz alıcı renkler için geliştirilen X-tended Dynamic Range™ PRO teknolojisi, sahne geçişlerinde çok daha güçlü renk performansı sağlıyor. 
 • Dış kaynaklardan aktarılan daha düşük standartlardaki görsel verileri 4K HDR kalitesine yükselten X-tended Dynamic Range™ PRO teknolojisi, her koşulda üst düzey deneyimlere olanak tanıyor.
 • ClearAudio+ ve Clear Phase ses teknolojileri sayesinde hatalardan arındırılmış yüksek frekanslı ses performansıyla çok daha doğal ve güçlü ses deneyimlerine olanak tanıyor. 
 • Görüntü ve ses performansı arasında başarılı bir senkronizasyon sağlayan Sinematik S-Force Front Surround teknolojisi, sol ve sağ hoparlörler arasında etkileyici bir surround etkisi ve sahnelerle tam uyumlu ses performansı sağlıyor. 
 • Geniş bağlantı desteği sayesinde akıllı cihazlarla kolayca senkronize olurken oyun konsollarının etkileyici grafiklerini üst düzey gerçeklik etkisiyle görselleştirmeyi başarıyor. 
 • 4 çekirdekli işlemciden güç alan Smart TV özellikleri, daha fazla içerik ve uygulamaya her zaman olduğundan daha hızlı geçişlerle erişim sağlıyor. 
 • 4 adet HDMI ve 3 adet USB bağlantı girişiyle çoklu bağlantılara olanak tanıyor. 

Yeni Nesil Gerçeklikle Daha Canlı Sonuçlar

Görüntü kalitesinde üst düzey sonuçlar ve göz alıcı detaylar için geliştirilen Sony görüntü çözümleri, TV deneyimlerine yeni bir perspektif kazandırıyor. Günün her saatinde ideal parlaklık ve güçlü renk vurgusu sağlayan yenilikçi çözümler, 65 inçlik geniş görüş açısında gerçek sinema deneyimlerine olanak tanıyor. Her pikselde daha çarpıcı detay performansı ve her zaman olduğundan daha doğal sahnelerle zenginleşen Sony 4K HDR Televizyon performansı, yüksek beklentilere güçlü bir seçenek sunuyor. Bulunduğu mekanın havasını değiştiren modern tasarımı ve kablo kirliliğne son veren bağlantı desteği, dilediğiniz yerde 360 derecelik kullanım açısı sağlıyor. 4 kenardan inceltilmiş LED panel desteği ve görsel içerikleri 4K HDR kalitesine yükselten güçlü işlemci desteği, geleceğin görüntü teknolojisini bugüne taşıyor. 

 • Ekran Boyutu: 65 inç
 • Ekran Tipi: LED 
 • Çözünürlük: 4K Ultra HD (3840 x 2160) 
 • Smart TV: Var
 • Wi-Fi: Var 
 • Ethernet: Var

Daha Fazla Eğlence İçin Güçlü Smart TV

Görüntü ve ses performansında üst düzey sonuçlar için gelecekten ilham alan Sony teknoloji fikirleri, performans ve eğlenceyi başarıyla sentezliyor. Gücünü 4 çekirdekli işlemciden alan Sony 65XF9005BAEP 65 inç 4K HDR Televizyon, yüksek bağlantı hızı ve zengin içerikli uygulama mağazalarıyla daha eğlenceli bir TV deneyimine kapı aralıyor. Arttırılmış gerçeklik etkisiyle çarpıcı sonuçlara olanak tanıyan 4K HDR teknolojisi, konsol oyunlarının güçlü grafiklerine etkileyici bir gerçeklik etkisi kazandırıyor. Dünyaya yeniden göz atmak ve heyecanı derinden yaşamak için güçlü görüntü çözümleriyle zenginleştirilen 65 inç Sony 4K Televizyon, sınırlara meydan okuyanlar için yüksek performans desteği sunuyor.

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon4K HDR Processor X1™ Extreme: Kendinizi içinde hissedeceğiniz bir gerçeklik4K HDR İşlemci X1 Extreme™, ultra ayrıntılı görüntüler için güçlü, gerçek zamanlı görüntü işleme sunar. Görüntüler gerçek 4K HDR’a yakın bir kaliteye yükseltilir.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonX-tended Dynamic Range™ PRO ile gerçek, gözler önüne çıkıyorGöz kamaştırıcı ışıklar ve derin siyahlarla dolu muhteşem gece çekimlerinin keyfini çıkarın. Geleneksel LED teknolojili TV’lere göre altı kata varan kontrast ile, X-tended Dynamic Range PRO özellikli bu 4K HDR TV, karanlık sahnelerin daha karanlık, parlak sahnelerin de daha parlak olmasını sağlar.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonX-Motion Clarity™ ile her hareket güzel ve netX-Motion Clarity teknolojimiz, hızlı aksiyonu pürüzsüz ve net gösterir. Hareketli görüntüler, bulanığı en aza indirmek için hassasiyetle kontrol edilir. Yüksek hızlı sahnelerde bile, görüntüler parlaklık kaybı olmadan aslına sadık kalır.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonTRILUMINOS™ Ekran: Ekstra renk, ekstra parlaklıkEtrafınızı saran gerçek dünyanın canlı renklerini keşfedin. TRILUMINOS Ekran, daha geniş bir paletten eşleme yaparak, her gölge ve tonu doğru şekilde üretiyor.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon4K X-Reality™ PRO ile her ayrıntıyı yeniden keşfedin4K X-Reality PRO ile, dikkat çeken netlik için görüntüler gerçek 4K kalitesine yakın bir düzeye yükseltilir. Görüntü gerçek zamanlı olarak netleştirilir ve geliştirilir; kitaplarda ve kütüphane yapısında ekstra ayrıntıları ortaya çıkarır.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonHeyecan verici 4K HDR eğlencesini keşfedinBu TV, film ve oyunların heyecanını 4K HDR olarak size getiriyor. HDR10, Hiit Log-Gama ve Dolby Vision™ gibi çeşitli HDR formatlarını destekler.

İzleme deneyiminizi Dolby Vision™ ile dönüştürünEtkileyici vurgular, derin gölgeler ve parlak renkler ile sahneleri hayata geçirin. Dolby Vision, evinizde sürükleyici, heyecanlı bir sinema deneyimi oluşturan bir HDR çözümüdür.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonPlayStation® ile HDR kalitesinde oyun oynamanın keyfine varınSony’nin 4K HDR televizyonları, PlayStation®4 ve PlayStation®4 Pro konsolların mükemmel eşlikçileridir. Canlı dokular ve son derece parlak renkler ile kendinizi duyarlı ve eğlence dolu bir oyun deneyimine kaptırın. İnanılmaz görüntü kalitesiyle en sevdiğiniz oyunların hayat bulmasına şahit olun.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonAndroid TV™ ile yeni dünyaları keşfedinSmart TV’niz şimdi daha akıllı. Büyük, güzel bir BRAVIA™ ekranında en sevdiğiniz pek çok akıllı telefon ve tablet deneyiminin keyfini çıkarın. Gelişmiş ses kumandasına sahip Android TV™, filmlerden ve TV programlarından binlerce uygulamaya uzanan içeriğe sadece konuşarak bağlanmanızı ve erişmenizi sağlıyor.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonBu TV Netflix tarafından önerilmektedirNetflix Önerilen TV ile daha iyi bir akış deneyimi yaşayın. Netflix Önerilen TV, yüksek performansı, üstün akıllı özellikleri ve kolay uygulama erişimiyle tercih edilir.   

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonDar alüminyum çerçeveEkran kenarındaki ince ve dar çerçeve, görüntüleme alanını en üst düzeye çıkarıyor. Mükemmel alüminyum kaplama, TV’ye seçkin bir görünüm kazandırıyor.

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonKablo yönetimiKabloları standın içine gizleyin ve birlikte verilen kablo tutucuyu kullanarak sabitleyin.

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonKablosuz ön panelSet üstü cihazların veya Blu-ray oynatıcıların tüm kablolarını benzersiz standa gizleyin. 

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonObject-based HDR remasterNesne tabanlı HDR remaster ile, kontrastın yalnızca siyahtan beyaza kontrast eğrisi ile ayarlandığı çoğu TV’nin aksine, ekrandaki her nesnenin rengi analiz edilir ve kontrast ayarlanır. Nesneler tek tek yeniden düzenlendiği için, bu TV daha fazla derinlik, doku ve daha gerçekçi görüntüler üretebilir.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonSuper Bit Mapping™ 4K HDRGün batımında ışığın binlerce tonu, tayfı ve geçişi vardır. Super Bit Mapping 4K HDR bunları ortaya çıkarır. Başka TV’lerde oluşabilecek “lekelenme” olmadan pürüzsüz, doğal 4K TV görüntü kalitesi üretir.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonDual database processingVeri tabanlarından biri görüntüyü temizleyip ekran üzerindeki gürültüyü engellemek için kullanılıyor. Diğer veri tabanı ise çözünürlüğü yükselterek görüntüleri daha net hale getiriyor. Görüntüyü geliştirmeyi amaçlayan bu iki güçlü veri tabanı birlikte çalışıyor ve dinamik bir şekilde gerçek zamanlı piksel geliştirme işlevi görüyor. Her veri tabanında yer alan on binlerce referans, TV ve filmler için içerik oluşturma deneyimlerimizden yıllar içinde elde ettiğimiz birikim niteliğindedir.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonSesli aramayla izlemek istediğiniz şeyi söyleyinGezinmekle zaman harcamadan izlemeye daha çok vakit ayırın. Android TV™’nin sesli arama özelliği, Google arama teknolojisinin gücünü sunarak vakit kaybettiren metin girişi sıkıntısı olmadan farklı hizmetlerde içerik bulmanızı sağlar. Ayrıca öneri de isteyebilirsiniz; örneğin “romantik komedi” için arama yaptırdığınızda uygun seçeneklerin bir listesi önünüze gelir.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonChromecast built-in: Diğer cihazlarınızla uyumlu şekilde çalışırBRAVIA™’da Chromecast built-in bulunur, böylece YouTube™ veya Netflix gibi en sevdiğiniz eğlence platformlarını kişisel cihazınızdan büyüleyici BRAVIA™ ekrana kolayca yansıtabilirsiniz. Android™, iOS™ veya dizüstü bilgisayarınızdan da yayın yapabilirsiniz.  

Google Play™: İçerik ve uygulamalar dünyasıGoogle Play™ mağazasında filmleri, TV programlarını, oyunları ve daha fazlasını keşfedin. Sayısı gittikçe artan birçok uygulamayı TV’nizde bambaşka bir şekilde kullanın.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonDinlemek için tasarlandı: ClearAudio+Sesler de görüntüler kadar gerçekçi olsun. ClearAudio+, TV sesine ince ayar yaparak etrafınızı saran etkileyici bir deneyim yaşatır. Ne izlerseniz izleyin, müziği, diyalogları ve surround efektlerini çok daha net ve birbirine karışmadan duyun.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonDSEE, ayrıntıları dijital müziğinize geri kazandırırDüşük çözünürlüklü internet videolarının sesleri, kaçırılan TV programlarının tekrarlarının sesleri ve diğer aşırı sıkıştırılmış ses dosyaları her zaman kulağa hoş gelmez. Dijital ses sıkıştırıldığında büyük miktarda bilgi de yok olur. Dijital Ses Geliştirme Motoru (DSEE) teknolojisi ile kayıp frekans bileşenleri (özellikle yüksek frekans değerlerinde olanlar) daha geniş doğal bir ses aralığı için yeniden üretilir.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonAkıcı, dengeli frekanslar sunan Clear PhaseBRAVIA™, hoparlör tepkilerindeki hataları analiz ve telafi etmek amacıyla güçlü bir bilgisayar modeli kullanıyor. Bu işlemi, hoparlör frekansını yüksek hassasiyetle “örnekleyerek” yapar. Bu bilgiler; hoparlörün doğal tepkisindeki yükselme ve alçalmaları ortadan kaldırmak için kullanılır ve bunun sonucunda tüm frekanslarda bile saf ve doğal ses üretilir.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonSinematik S-Force Front SurroundSizi aksiyonun kalbine çeken sürükleyici seslerin keyfini çıkarın. S-Force Front Surround, sadece sol ve sağ hoparlör kanallarını kullanarak doğru ses seviyesi, gecikme ve ses dalgası spektrumunu oluşturmak için beynin ses kaynaklarını birleştirme yolunu taklit eder. Üç boyutlu ses alanlarını doğal bir şekilde taklit ederek daha geniş dinleme alanında zengin, aslına sadık sesin tadını çıkaracaksınız.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonBluetooth® bağlanabilirliği Kolay kablosuz eğlence için BLUETOOTH® uyumlu cihazları TV’nize bağlayın. Bluetooth® kulaklığınızı BRAVIA ile eşleştirin ve hiçbir rahatsızlık veya kesinti olmadan TV programlarının ve müziğin keyfini en sevdiğiniz yerde çıkarın.  

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED TelevizyonTV’nizi bir dijital kayıt cihazına dönüştürün: USB HDD Kayıtİstediğiniz zaman keyfini çıkarabilmeniz için favori TV programlarınızı harici bir USB sabit disk sürücüye kaydedin. USB HDD Kayıt özelliği, 2 TB kapasiteye kadar herhangi bir USB HDD cihaza tek dokunuşla ve zamanlayıcı ayarıyla dijital yayın kaydetmenize olanak tanır. Programı izlerken REC düğmesine basarak kaydetmeye başlayın. Kayıt işlemi programın sonunda bitecektir.  

  vworld axess paraf
  Taksit Tutarý Toplam Tutar Taksit Tutarý Toplam Tutar Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 5.211,65 10.423,30 5.155,62 10.311,23 4.994,50 9.989,00
3 3.551,64 10.654,93 3.512,62 10.537,85 3.329,67 9.989,00
4 2.724,27 10.897,09 2.724,27 10.897,09 2.497,25 9.989,00
5 2.230,10 11.150,51 2.256,34 11.281,69 2.034,89 10.174,47
6 1.902,67 11.416,00 1.949,07 11.694,44 1.713,93 10.283,58

  vworld
  Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 5.211,65 10.423,30
3 3.551,64 10.654,93
4 2.724,27 10.897,09
5 2.230,10 11.150,51
6 1.902,67 11.416,00
  axess
  Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 5.155,62 10.311,23
3 3.512,62 10.537,85
4 2.724,27 10.897,09
5 2.256,34 11.281,69
6 1.949,07 11.694,44
  paraf
  Taksit Tutarý Toplam Tutar
2 4.994,50 9.989,00
3 3.329,67 9.989,00
4 2.497,25 9.989,00
5 2.034,89 10.174,47
6 1.713,93 10.283,58

Paraf
Halk Bank

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon yorumlarý

Sony KD-65XF9005 4K Ultra HD 65" Uydu Alýcýlý Smart LED Televizyon

Çok Ýyi (3)
100%

Ýyi (0)
0%

Ne Ýyi / Ne Kötü (0)
0%

Kötü (0)
0%

Çok Kötü (0)
0%

5

Ortalama Puan

Ürün adresinize ulaþtýðý günden itibaren 14 gün içinde 0850 333 0 912 numaramýzdan müþteri hizmetlerimizle irtibata geçerek iade sürecinizi baþlatabilirsiniz.

Ýade talebinizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiþ ve kullanýlmamýþ olmasý gerekmektedir.

Servis tarafýndan kurulum gerektiren ürünlerin kurulumunun yapýlmasýyla ürünler kayýt altýna alýnmýþ olur. Böylece ikinci el statüsüne girmiþ olur. Ýlgili mevzuat gereði cayma hakký kapsamýnda “ürünün yeniden satýlabilir özelliðinin kaybolmamasý” gerekmektedir. Bu nedenle de servis tarafýndan kurulumu yapýlmýþ olan ürünlerde cayma hakký kapsamýnda iade alýnamamaktadýr.

Her türlü yazýlým ve programlarýnda, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kýrtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuþ, þerit v.b) ile kiþisel bakým / kozmetik malzemelerinde cayma hakkýnýn kullanýlabilmesi için mal/hizmetin ambalajýnýn açýlmamýþ, bozulmamýþ ve kullanýlmamýþ olmalarý þartý bulunmaktadýr.

*Ücret iadesi; iade iþlemleriniz onaylandýktan sonra kredi kartýnýza / banka hesabýnýza 3 iþ günü içinde yapýlmaktadýr. Ödeme iþlemlerinin hesaba yansýma süresi bankalara göre farklýlýk gösterebilir.

Lütfen aþaðýdaki bilgilendirme yazýsýný dikkatlice okuyun…

 • Bu sitede gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeþitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlýdýr. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anýnda deðiþmiþ veya hatalý olabileceðinden dolayý, güncel ve kapsamlý bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanýzý öneririz.
 • Üreticiler ve Ýstanbul Biliþim ürün özelliklerini deðiþtirme hakkýný saklý tutar. Ürün bilgilerinin kullanýmýndan ötürü Ýstanbul Biliþim sorumluluk kabul etmez.

yükleniyor