İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Vestel cep telefonu modelleri ve en ucuz fiyatları taksitli telefon

Vestel cep telefonu modelleri ve en ucuz Vestel Telefon fiyatları Taksitli Telefon satışı Vestel Venüs Akıllı telefon. Ucuz Vestel Telefon. Yeni Vestel V5 ve V4 ile Vestel 5000 telefon modelleri en ucuz ve taksitli satış noktası Vestel Venüs V5 32 GB Altın Cep Telefonu Vestel Venüs V5 32 GB Cep Telefonu Vestel Venüs V5 En iyi fiyat vestel Kampanyalı vestel Akıllı Telefon

0 adet ürün listelendi.
0 adet ürün listelendi.

Vestel Telefon

Vestel, 1984 yılında Türkiye’nin Manisa şehrinde kuruldu. On yıl sonra 1994 yılında Zorlu Grubu’nun satın almasıyla sektöre yeni bir boyut kazandırdı. Vestel, gelişen teknolojisi, geniş servis ağı ve üstün hizmet anlayışıyla yerli üretimin önde gelen markalarından biri haline geldi.

Vestel’n Manisa’da bulunan Vestel City isimli fabrikası  1 milyon metrekare alan üzerine kurulu Avrupa’nın tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biri olmaktadır. Günde 87.000 ürün üretim kapasitesine sahip olan bu komplekste, yaklaşık 16.000 istihdam sağlanmıştır. Vestel City aynı zamanda National Geographic Mega Fabrikalar belgeseline konu olan tek Türk fabrikası olma gururuna sahiptir. Şirketin bir diğer üretim tesisi ise Rusya’nın Alexandrov şehrinde bulunmaktadır.

Vestel, Uluslararası Ar-Ge & tasarım alanından, müşteri memnuniyetine, insan kaynakları alanından çevre ödüllerine kadar birçok alanda son beş yıl içerisinde 450 adet ödüle layık görülmüştür. Türkiye’de, Türk mühendisleri tarafından tasarlanan ve geliştirilen ilk akıllı telefon, ilk 4K HD Kavisli TV ve rekor seviyede tasarruf sağlayan teknolojileri ile dünyada da adından söz ettirmektedir.

Vestel, Avrupa TV pazarının lider, beyaz eşya pazarının ise ilk 3 üreticisinden biri konumundadır. Şirket, Üretimini yaptığı ürünlerin büyük kısmını ihraç etmektedir. Ayrıca Avrupa pazarındaki pazar payı %35 civarlarına ulaşmış olmakla beraber, ToshibaJVCHitachiSharp gibi markalara da üretim yapmaktadır.

Cep telefonu dünyasına IFA fuarında tanıttığı cihazlarla dahil olan Vestel, 2014 yılında tanıttığı modeller ile pazara giriş yaptı. 2018 yılında Barcelona’da düzenlenen IFA fuarında tanıttığı Venüs Z20 modeliyle tüketicilerin beğenisini kazandı. Vestel, akıllı telefonlarını Venus serisi adı altında tüketicilerin beğenisine sunmaya devam ediyor. 

Türk savunma sanayii adına da güzel işler başaran şirket, viyonik testler ve pilot eğitimlerinde kullanılmak üzere Bora eğitim uçağı da yine Vestel tarafından geliştirilmiştir. Tüketici elektroniğinde özellikle Klima, Çamaşır Makinesi ve Buzdolabı sınıflarında Türkiye’de en çok tercih edilen marka konumunda bulunmaktadır.

Vestel’in üstün teknolojileriyle donatılmış Beyaz Eşya modellerini, 4K UHD Kavisli Televizyon modellerini, Klimalarını ve Cep telefonlarını İstanbul Bilişim güvencesiyle mağazalarımızdan temin edebilirsiniz.  
yükleniyor
yükleniyor